Aloe 10,000 & Probiotics (Probiootikumid) N60 kaps. (Now Foods, USA)

26,00  (sisaldab KM-i)

  • Toetab seedesüsteemi tervist
  • Orgaaniline aaloe vera
  • 10 000 mg Aloe Vera ekvivalent
  • ühes kapslis 10 tüve (5 miljardit) kasulikku bakterit
  • GMO-vaba
  • Sobilik taimetoitlastele ja veganitele
  • GMP kvaliteet tagatud

Aloe Vera sisaldab erinevaid toitaineid, sealhulgas vitamiine, mineraale, ensüüme ja aminohappeid. Arvatakse, et Aloe Vera koostises olevad mukopolüsahhariidid, tuntud ka kui glükoosaminoglükaanid (GAG), on selle aktiivsed komponendid. Teaduslikud uuringud on näidanud, et aaloe võib aidata toetada keha enda paranemisprotsesse. Aaloel on kasulik mõju dehüdratsiooni vastu, toetab maksa tervist, aitab hoida naha ilusa ning omab head mõju seedimisele. Kaasatud on 10 tüvega probiootikumide segu, mis täiendab aaloe rolli terve seedesüsteemi toetamisel.

Kasutamine: Võtke 1 kapsel kaks korda päevas.

Sisaldus
Serveeringu suurus: 1 kapsel
Kogus serveeringu kohta Päevane väärtus
Orgaaniline aloe vera (Aloe barbadensis) (leht) (200:1 kontsentraat) (vastab 10 000 mg värskele aloe vera geelile) 50 mg *
10 probiootilise bakteri tüve segu:
Lactobacillus acidophilus (La-14), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Lactobacillus casei (Lc-11), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), (Lpc-37), Bifidobacterium breve (Bb-03), Streptococcus thermophilus (St-21), Lactobacillus salivarius (Ls-33), Bifidobacterium longum (Bl-05).
5 miljardit CFU-d *
* Päevakäive ei ole määratletud.

Muud koostisosad: Tselluloosipulber, tselluloos (kapsel), FOS (fruktooligosahhariidid), steariinhape (taimne allikas) ja ränidioksiid.
Ei ole valmistatud nisust, gluteenist, sojast, piimast, munast, kalast, karpidest ega pähklitest. Toodetud GMP rajatises, mis töötleb teisi neid allergeene sisaldavaid koostisosi-

Ainult täiskasvanutele. Konsulteerige arstiga, kui olete rase/imetate, võtate ravimeid (eriti immuunsüsteemi pärssivaid ja diabeedivastaseid ravimeid) või kui teil on mõni tervisehäire (eriti kui immuunsüsteem on kahjustatud või kui teil on diabeet või hüpoglükeemiline seisund). Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada külmkapis.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Aloe 10,000 & Probiotics (Probiootikumid) N60 kaps. (Now Foods, USA)Aloe 10,000 & Probiotics (Probiootikumid) N60 kaps. (Now Foods, USA)
26,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top