Antistress N60 kaps. (PhytoPharma)

15,00  (sisaldab KM-i)

Kapslid sisaldavad bioloogiliselt aktiivseid taimede ekstrakte, mis on spetsiaalselt valitud organismi toetamiseks ja kiireks taastumiseks kroonilise stressi kahjulikest mõjudest.

Nisuiduõli – on ulatusliku vitamiinikoostisega – sisaldab B-vitamiine, E-vitamiini, koliini, inositooli. Mõjutab soodsalt kõigi elundite ja süsteemide tööd, samuti immuunsust, füüsilist vastupidavust ja töövõimet. Kasutatakse järgmistel juhtudel: kaalulangus; väsimus; närvisüsteemi, südame-veresoonkonna ja hormonaalsed häired.

Piparmündiõli (Mentha piperita) – avaldab positiivset mõju stressisümptomitele nagu iiveldus ja ebameeldiv tunne kõhus, aitab leevendada peavalu, aitab eemaldada pingeid peast ja seljast.

Sidrunmelissiõli (Melissa officinalis) – aitab leevendada närvipingeid, peatab hüsteeriahoogude ja šokiefekti, abistab südame-veresoonkonna süsteemi, soodustab seedesüsteemi tööd, aidates vähendada soolegaaside teket, toetab menstruatsiooni regulatsiooni.

Naistepuna (Hypericum perforatum) – nimetatakse taimseks antidepressandiks, avaldab positiivset mõju serotoniini tasemele ajus ja aitab seeläbi vähendada ärevus-, ärrituvus-, üksindus- ja väsimustunnet ning parandab meeleolu.

Kõrvenõges (Urtica dioica) – sisaldab C-vitamiini, karotiini, K-vitamiini, B-rühma vitamiine. Nõgese olulised komponendid on makro- ja mikromineraalid – kaltsium, fosfor, magneesium, raud ja vask. Aitab kaasa elastsetele liigestele, toetab maksa ja sapipõie tööd, toetab südamelihase tööd ning omab üldtugevdavat toimet.

Saialill (Calendula officinalis) – toetab kesknärvisüsteemi tööd; soosib reflekserutust, soosib südame tööd.

Kalaõli (Oleum Jecoris Aselli) – oomega-3 rasvhapete, dokosaheksaeen- /DHA/ ja eikosapentaeenhape/EPA/ looduslik allikas. EPA toetab südant ja soodustab rakkude seisundit, DHA aga aitab säilitada head mälu ja toetab kogu närvisüsteemi normaalset talitlust.

Toime:
– aitab leevendada närvipingeid;
– aitab vähendada ärevus- ja ärrituvustunnet;
– parandab meeleolu
– aitab vähendada väsimustunnet;
– mõjutab soodsalt kõigi organite ja süsteemide tööd, immuunsust, füüsilist vastupidavust ja töövõimet;
– toetab südant ja soodustab rakkude seisundit;
– parandab mälu ja kogu närvisüsteemi talitlust.

1 kapsel sisaldab: Nisuiduõli 52 mg, piparmündiõli 5 mg, sidrunmelissiõli 5 mg, naistepuna 5 mg, kõrvenõges 5 mg, saialill 5 mg, kalaõli 112 mg.

Kasutamine: Üks (1) kapsel (3) kolm korda päevas koos toiduga.

Vastunäidustused:  Toodet “Antistress” ei tohi võtta teraviljaallergilised inimesed, kuna see sisaldab nisuiduõli ja soja. Allergilised komponendid sisalduvad terades, kliides ja idudes, kuid mikrokoguseid leidub rafineerimata õlis.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Antistress N60 kaps. (PhytoPharma)
15,00  (sisaldab KM-i)