-19%

Ashwagandha ekstrakt N60 kaps.

17,00  (sisaldab KM-i)

Ashwagandha on oluline Ayurveda ravimtaim stressi juhtimiseks ja ajurakkude kaitseks.

  • Aitab leevendada stressi
  • Aitab kaitsta ajurakke
  • Aitab regenereerida (taastoota) närvirakke

Ashwagandha aitab võidelda stressi kahjustuste vastu ja on neuroprotektiivseks (närvirakkude kaitse) kasuks närvisüsteemile. Lisaks on see võimas antioksüdant, mis suudab otsida ja hävitada vabu radikaale, mis põhjustavad oksüdatiivset stressi ja mängivad rolli krooniliste põletike tekkes ning enneaegses vananemises.

Teadus toote taga:
Ashwagandha, mida nimetatakse ka Withania somniferaks, on oluline Ayurveda ravimtaim, mida on Indias kasutatud stressi leevendamiseks juba sadu aastaid. Ashwagandha on näidanud, et ta annab neuroprotektsiooni. Teadlased on leidnud, et see mängib rolli stressi näol neuroloogilise funktsiooni parandamisel.

Kliinilises uuringus leiti, et Ashwagandha vähendas stressihormooni kortisooli taset kuni 26% võrra. Samuti säilitas see normaalse veresuhkru taseme ja lipiidide profiili. Uuringus osalejad, kes said standardset Ashwagandha ekstrakti, näitasid energia, une ja heaolu paranemist, samuti väsimuse vähenemist. Lisaks sellele näitavad uuringud, et see pakub neuroprotektsiooni, toetades aksonite ja dendrite, aju ja närvisüsteemi funktsiooni toetavate närvirakkude komponentide regenereerimist.

Tarvitamine: 2 kapslit päevas tühja kõhuga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele.

Parim enne: 02/2023

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Ashwagandha ekstrakt N60 kaps.
17,00  (sisaldab KM-i)