-19%

B5 vitamiin ehk pantoteenhape (pikendatud vabanemisega) 500 mg N60 tabl. (Lamberts, UK)

17,00  (sisaldab KM-i)

Kes võiksid Lambertsi pikendatud vabanemisega B5-vitamiin ehk pantoteenhappe 500 mg tablette tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad tugevdada oma immuunsüsteemi
  • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust
  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele energiavahetusele
  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata vaimsele jõudlusele ja tõsta vastupanuvõimet stressile
  • inimesed, kes soovivad toetada erinevaid ainevahetuslikke protsesse
Jaga infot sõbraga:

Pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina) ehk B5-vitamiin mängib olulist rolli protsessides, mis tagavad energia vabanemise toidust. Pantoteenhape aitab kaasa steroidhormoonide, D-vitamiini  ja teatavate neurotransmitterite normaalsele sünteesile ja ainevahetusele. Lisaks vähendab väsimust ja kurnatust ning aitab kaasa normaalsele vaimsele jõudlusele.

Tabletid on valmistatud pikendatud vabanemise tehnoloogial ning tänu sellele toimub toimeaine vabanemine stabiilselt 6-8 tunni jooksul peale tableti neelamist. See on sarnane organismis toimuvale protsessile, kui toimub toitainete vabanemine seedeprotsessi vältel.

Nagu enamus B-vitamiine, osaleb ka B5-vitamiin ehk pantoteenhape väga paljudes ainevahetuslikes ja olulistes protsessides organismis. B5- vitamiin võib kaasa aidata vastupanuvõime tõstmisele stressi vastu, seedetrakti normaalsele toimimisele ning on vajalik kolesterooli, steroidide ning rasvhapete sünteesimiseks.

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
Vitamiin B5 ehk pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina) 500 mg 100

*%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, pantoteenhape (kaltsiumpantotenaadina), mikrokristalliline tselluloos, glaseeraine: toiduvärvid rauaoksiidid, titaandioksiid, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Toode ei sisalda: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaprodukte, laktoosi, pähkleid, sulfitit, pärmi, kala ega koorikloomi.

Hoiatused: Ei ole soovituslik tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ

Parim enne: 02/2024

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
B5 vitamiin ehk pantoteenhape (pikendatud vabanemisega) 500 mg N60 tabl. (Lamberts, UK)B5 vitamiin ehk pantoteenhape (pikendatud vabanemisega) 500 mg N60 tabl. (Lamberts, UK)
17,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top