-26%

Beetakaroteen (vitamiin A eelaine) 15 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)

14,00  (sisaldab KM-i)

Karoteinoide sisaldub mitmetes puu- ja juurviljades ning keha on võimeline beetakaroteeni muutma A-vitamiiniks vastavalt organismi vajadustele. Ülejäänud beetakaroteen salvestatakse nahas andes sellele kerge kuldse värvuse ning kaitse päikese kahjustava toime eest.

Beetakaroteen on looduslik ühend ja tegemist on ühe tugevaima antioksüdandiga. See tähendab, et ta suudab neutraliseerida organismi rakke pidevalt ründavad vabad radikaalid, mis on ainevahetuse kõrvalproduktid ja kahjustavad rakke. Need aga toodavad omakorda uusi vabu radikaale, mis viib organismi üldise vananemiseni ja võivad põhjustada erinevaid tervise probleeme. Vabade radikaalide teket soodustavad õhureostus ja keskkonnamürgid, (pestitsiidi, kemikaalid), tubakasuits, alkohol, tugev füüsiline koormus, põletik, UV-kiirgus jpt tegurid.

Kapslites sisalduv beetakaroteen ekstraheeritakse spetsiaalselt selleks otstarbeks kasvatatud roosast Dunaliella salina vetikatest ning on väga sarnane juurviljades leiduva beetakaroteeniga. Vetikate kasutamine tagab selle, et lisaks beetakaroteenile on tootes ka veel mitmeid teisi looduslikke karotenoide ja need võivad tõsta toote antioksüdantset toimet. Beetakaroteenil on ka immuunsüsteemi tugevdavad omadused ja nägemisfunktsiooni säilitav toime.

Iga kapsel sisaldab 15 mg looduslikku beetakaroteeni koos teiste karotenoidide seguga. Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm

Kes võiksid Lamberts Beetakaroteeni kapsleid tarvitada: kes soovivad nahale kuldset jumet; kelle nahk valguse suhtes tundlik; kes soovivad immuunsüsteemi toetada; kes soovivad anda nahale lisakaitset päikese kahjustava toime eest; kes soovivad kaitsta organismi vabade radikaalide eest.

Annustamine: 1-2 kapslit päevas koos rasva sisaldava toiduga. Mitte ületada päevakseks tarbimise kogust.

Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab: Karotenoidide segu (Dunaliella salina algae-st) 15-30 mg
Sisaldades:
Beeta-karoteen 14,2-28,4 mg Alfa-karoteen 525-1050 mcg
Luteiin 75-150 mcg Zeaksantiin 75-150 mcg
Krüptoksantiin 150-300 mcg Võrdne A vitamiinile 2435-4870 mcg

Koostisosad: Päevalilleseemne õli, kapslikate (želatiin, glütserool, värvaine: rauaoksiidid), looduslik beeta-karoteen (tokoferoolide segu), ränidioksiid, zeaksantiin (paprikaekstrakt, tokoferoolide segu, askorbiinhape), luteiin (antioksüdant dl-alfa-tokoferooliga).

Regulaarsetele suitsetajatele mittesoovitatav.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, Eesti

Parim enne: 07/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Beetakaroteen (vitamiin A eelaine) 15 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)
14,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top