Biome Balance 25 elusbakterite kooslus N30 kaps. (Lamberts)

29,00  (sisaldab KM-i)

Elusbakterite kooslus toetab soolestikus loomulikult esinevaid kasulikke baktereid. Spetsiaalne viivitatud vabanemise tehnoloogiaga taime kapsel (DR) tagab happetundlike elusbakterite õige vabanemise toimekohas, soolestikus.

Jaga infot sõbraga:

Elusbakterite kooslus toetab soolestikus loomulikult esinevaid kasulikke baktereid. Aitab toetada terve seedesüsteemi toimimist. Spetsiaalne viivitatud vabanemise tehnoloogiaga taime kapsel (DR) tagab happetundlike elusbakterite õige vabanemise toimekohas, soolestikus. 1 kapsel sisaldab 4 erinevat hästi uuritud elusbakterite tüvesid.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:

Lacobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum 25 miljardit ekusbakterit*

*tootmise hetkel

Sobib taimetoitlastele.
Annustamine: 1 kapsel päevas või vastavalt arsti või apteekri soovitusele. Neelata kapsel alla klaasi veega, soovitavalt hommikul kui mao pH tase on optimaalne ( mitte nii happeline). Mitte manustada koos kuumade jookide ja söökidega, kuna kuumus tapab bakterid.
Tarvita mitte vähem kui 2 tundi peale antibiootikumi manustamist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toode on nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma ja pärmivaba.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida kuivas ja jahedas, alla +20 kraadi (eelistatavalt külmkapis).

Tootja: Lamberts, Inglismaa.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Biome Balance 25 elusbakterite kooslus N30 kaps. (Lamberts)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top