Biotiin 500 mcg N90 kapslid (Lamberts, UK)

19,00  (sisaldab KM-i)

Kes võiksid Lamberts Biotiini tablette tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata juuste, küünte ja naha toetamisele;
  • inimesed, kellel on suurenenud vajadus vitamiin B7 järele;
  • inimesed, kes soovivad toetada normaalset energiavahetust;

Biotiin ehk vitamiin B7 on üks B-grupi vitamiinidest, mis toimib meie organismis koensüümina, võttes osa valkude, rasvade ja süsivesikute ainevahetusest. 1 kapsel sisaldab kõrges annuses 500 mikrogrammi biotiini.

B7 vitamiin on üks tähtsamaid vitamiine kasvamise, sh rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin võtab osa paljudest protsessidest meie organismis, aidates kaasa normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele ning makrotoitainete ainevahetusele.

Lisaks on biotiin tuntud ka nö ”ilu-vitamiinina”,  kuna aitab hoida juukseid, küüsi ja nahka normaalsena.

Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab vitamiin b7 hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone.

Annustamine: 1-3 kapslit päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: %NRV*
Biotiin 500-1500 mcg 1000-3000

*%NRV-% päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: riisipulber, mikrokristalliline tselluloos, kapslikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, biotiin.

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisii. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd. , 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Biotiin 500 mcg N90 kapslid (Lamberts, UK)
19,00  (sisaldab KM-i)