C-vitamiin (magu mitteärritav) Ester-C 650 mg tabletid N90 (Lamberts, UK)

29,00  (sisaldab KM-i)

Lamberts Ester-C uudne vorm sisaldab C-vitamiini, millel on neutraalne pH tase ning tänu spetsiaalsele estrivormile puudub ärritav toime maole ning C-vitamiini imendumine on väga hea.

1 tablett sisaldab 650 mg Ester-C vormi , milles sisaldub 500 mg C-vitamiini.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja selle säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda* ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Ka aitab see kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja energiavahetusele, närvisüsteemi talitlusele, suurendab raua imendumist ja kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Lisaks aitab C-vitamiin  kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, veresoonte, hammaste, igemete ja naha normaalseks talitluseks.

See spetsiaalne estrivormis C-vitamiin on toodetud põhinedes Headele Tootmistavadele (GMP tähis), nagu ka kõik ülejäänud Lambertsi tooted, ning järgides ka ravimistandardeid. Selline tootmisviis tagab toote ülima puhtuse ning garanteerib toimeaine õige ning optimaalse sisalduse preparaadis.

*Kasulik toime immuunsüsteemi säilimisele kehalise koormuse ajal ja pärast seda avaldub, kui päevas tarbitakse 200 mg lisaks soovitatavale päevasele C-vitamiini kogusele.

Kes võiksid Lamberts C-vitamiini (Ester-C vormis) 650 mg tablette tarvitada:

  • inimesed, kes on tundliku maoga ning happeline keskkond on liigselt ärritav organismile;
  • inimesed, kes soovivad immuunsüsteemi tugevdada;
  • inimesed, kellel esineb väsimust ja kurnatust;
  • inimesed, kellel on probleeme nahaga ning naha paranemisega;
  • inimesed, kellel esineb külmetusi;
  • inimesed, kes on füüsiliselt aktiivsed ning sportlased, kes soovivad kiirendada lihaste taastumist ning vähendada nende valulikkust;
  • inimesed, kellel esineb probleeme suu limaskestaga;

Annustamine: 1-3 tabletti päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-3 tabletti sisaldab: %NRV*
Ester-C®, 650-1950mg
sisaldades C-vitamiin 500-1500mg 625-1875

*%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel; mg=milligramm
Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: Ester-C (C-vitamiin kaltsiumaskorbaadi ja treonaadina), mahuaine tselluloos, happesuse regulaator kaltsiumkarbonaat, paksendaja hüdroksüpropüültselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape.

Teave allergeenide kohta: Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm.

Üle 1000 mg C-vitamiini tarvitamine võib põhjustada kerget maoärritust tundlikel inimestel. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja:  MPharma OÜ, info@lambertseesti.ee

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
C-vitamiin (magu mitteärritav) Ester-C 650 mg tabletid N90 (Lamberts, UK)C-vitamiin (magu mitteärritav) Ester-C 650 mg tabletid N90 (Lamberts, UK)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top