Cystone N100 tabletid neerude töö parandamiseks (Himalaya)

19,00  (sisaldab KM-i)

Cystone on üks parimaid Himaalaja preparaate. Cystone on Ayurveda ravim, mis parandab tervet kuseteede süsteemi ja on seega efektiivne kivide moodustumisel kehas. Cystone on seega kasulik põieinfektsioonide ja kuseteede probleemide korral.

Näidustused:

Täiskasvanute ja laste urolitiaasi (neerukivide moodustumine), sealhulgas kaltsiumoksalaatkivide, kaltsiumi- ja fosfaatkivide ning kusihappe- ja kusepõiekivide ennetamiseks ja raviks.

Kristalluuria (kristallide olemasolu uriinis).

Litotripsiajärgse (neerukivide eemaldamine lööklainega) kivide kordumise ennetamine.

Kroonilise UTI abiainena mittespetsiifiline uretriit (kusiti ärritus või turse), sealhulgas düsuuria (valulik urineerimine või veri uriinis), põletav urineerimine (urineerimine) ja hüperurikeemia (podagra).

Litiumivastased ja litotriptilised ained: Cystone’il on tugev liitiumivastane toime (takistab neerukivide teket) ja litotriptiline (lahustab neerukive) omadused. See hoiab ära kaltsulogeensete kemikaalide, nagu oksaalhape ja kaltsiumhüdroksüproliin, kogunemise, sadestumise ja üleküllastumise uriinis. See toiming pärsib neerukivide teket. Selle litotriptiline omadus lahustab mutsiini, mis seob kiviosakesed kokku. Cystone on ka diureetikum, mis loputab väikesi kive neerudest välja.

Võitleb kuseteede infektsioonide ja sümptomitega: Cystone normaliseerib kuseteede pH ja leevendab põletust urineerimise ajal. Selle antimikroobne omadus võitleb tavaliste kuseteede patogeenidega. Selle rahustavad ja põletikuvastased omadused on kasulikud ärritunud põie rahustamiseks.

Peamised koostisosad:
  1. Väikesed linnukesed (Gokshura): on abiks uro-suguelundite haiguste, nagu neerukivid, põiepõletik ja muud kuseteede infektsioonid, ravis. See aitab edendada kuseteede üldist tervist, kõrvaldades düsuuria (valulik urineerimine või veri uriinis) ja kristalluuria. Väike Caltrops takistab kalkulogeensete kemikaalide sadestumist, kogunemist ja üleküllastumist uriiniga. See on tugev antimikroobne aine.
  2. Pasanabheda (Saxifraga Ligulata): omab diureetilist, rahustavat ja antimikroobset toimet. Tänu suurele limaskesta sisaldusele, mis muudab ürdi rahutavaks omaduseks, rahustab ja kaitseb Pasanabheda ärritunud või põletikulist sisekudet. Diureetikumina aitab ravimtaim koos uriiniga välja pesta väikesi kive ja kruusa.
  3. Shilapushpa (Didymocarpus pedicellata): on tuntud oma põletikuvastase omaduse poolest, mis takistab kuseteede kivide teket. Litotriptikuna aitab Shilapushpa neerukive lahustada. Taim on tuntud ka oma antimikroobsete omaduste poolest.

Soovitatav kasutamine: Võtta 1 tablett kaks korda päevas koos toiduga, veega.

Koostisosad: Ext. Dydimocarpus pedicellatae 130mg, Ext. Saxifraga ligulatae 98mg, Ext. Rubia cordifolae 32mg, Ext. Cyperus scariosus 32 mg, ekst. Saavutab aspera 32mg, Ext. Onosma bracteatum 32mg, Ext. Vernonia cinerea 32 mg, Pdr. Shilajeet 26 mg. Mitteaktiivsed koostisosad; Kaltsiumsilikaat (lagundav aine) E552, mirkristalliline tselluloos (lahusti) E460, karboksümetüültselluloosnaatrium (sideaine) E466, magneesiumstearaat (määrdeaine) E470b, krospovidoon (lagundaja) E1202, kolloidne ränidioksiid (libiaine) E551

Tootja: The Himalaya Drug Company

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Cystone N100 tabletid neerude töö parandamiseks (Himalaya)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top