-21%

D-vitamiin 1000IU ja K2-vitamiin 90μg N60 kaps. (Lamberts, UK)

23,00  (sisaldab KM-i)

  • vitamiin K osaleb luude metabolismis ja vere kaltsiumi taseme reguleerimises
  • oluline luude tervise toetamiseks
  • aitab toetada kardiovaskulaarsüsteemi tervist
  • Menakinooni (MK-7) vormis K-vitamiin ja on cis-isomeeride vaba

Unikaalne kompleks sisaldab vitamiin K2 ja D-vitamiini kombinatsiooni. Viimased uuringud keskenduvad vitamiin K2 ja D-vitamiin kasulikele koostoimetele südametervise ja luude tugevusele.

K-vitamiinile omistatakse antihemorraagilist toimet, mille peamiseks funktsiooniks on vere hüübivuse mõjutamine. Vitamiin K2 (menakinoon) sünteesitakse seedetraktis väiksemates kogustes peensoole bakterite poolt. K-vitamiin kuulub ensüümsüsteemi koostisesse, aidates säilitada ringlevas veres normaalset protrombiini kontsentratsiooni. Protrombiini kontsentratsioon langus põhjustab hüübivushäireid ning veresoonte vigastamisel tekivad kergesti verevalumid.

Mitmed uuringud on näidanud, et regulaarne K2-vitamiini kasutamine aitab kaasa tervete luude säilitamisele, mõjutades kaltsiumi ainevahetust. Paljud teadlased usuvad, et K-vitamiini puudus võib olla üheks osteoporoosi tekke eelduseks.

D-vitamiin omakorda aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele ja ärakasutamisele ning normaalsele vere kaltsiumisisaldusele. Samuti aitab D-vitamiin hoida luid ning lihaste talitlust normaalsena.

Annustamine: Tarvitada 1-2 kapslit päevas koos toiduga. Et saada maksimaalset kasu, on soovitatav luude tervise toetamiseks juurde tarvitada kaltsiumi ja magneesiumi prepraate.

Kellele mõeldud?

  • inimesed, kes toituvad ebatervislikult
  • inimesed, kellel esineb vere hüübimishäireid
  • inimesed, kellel esineb D-vitamiini ja K-vitamiini defitsiit
  • inimesed, kes soovivad tugevdada luid
  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata südame tervise säilitamisele.

Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:

1-2 kapslit %NRV*
Vitamiin K2 (menakinoon-7) 90-180 μg 120-240
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 25-50 μg (1000-2000 IU) 500-1000

*%NRV – % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel
μg= mikrogramm
IU=TÜ-toimeühik

Koostisosad: kapslikate (modifitseeritud maisitärklis, niiskusesäilitaja glütserool, želeeriv aine karrageen, toiduvärvid: rauaoksiidid, naatriumkarbonaat), päevalilleseemneõli, vitamiin K2 ( antioksüdandid α-tokoferoolatsetaat ja rosmariini ekstrakt, vitamiin K2 (menakinoon-7), vitamiin D3 (kolekaltsiferool, antioksüdant dl-alfa-tokoferool).
Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Kui tarvitate antikoagulante (verevedeldajad), siis mitte tarvitada 2 kapslit päevas, v.a arsti nõusolekul. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Parim enne: 02/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
D-vitamiin 1000IU ja K2-vitamiin 90μg N60 kaps. (Lamberts, UK)
23,00  (sisaldab KM-i)