-18%

Defence Sun – Päikesekaitse tabletid N30 (BioNike)

18,00  (sisaldab KM-i)

Päikesekaitse toidulisand beeta-karoteeni, C- ja E-vitamiini, tsingi, vase, lükopeeni, konjugeeritud linoolhappe, beeta-glükaani ja L-karnosiiniga. Valmistab naha ette päikese käes viibimiseks ja päevitamiseks.

Päikesekaitse toidulisand beeta-karoteeni, C- ja E-vitamiini, tsingi, vase, lükopeeni, konjugeeritud linoolhappe, beeta-glükaani ja L-karnosiiniga.
Tasakaalustatud koostis põhineb karotenoididel (beeta-karoteen, lükopeen), rakke päikesekiirguse poolt põhjustatud oksüdatiivse stressi eest kaitsta aitavatel vitamiinidel (C ja E) ja mikroelementidel (tsink, vask) ning patenteeritud beeta-glükaani/L-karnosiini kooslusel.
Valmistab naha ette päikese käes viibimiseks ja päevitamiseks: tsink, vask ja C-vitamiin toetavad immuunsüsteemi talitlust ning vitamiin C, vitamiin E, tsink ja vask aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Ei asenda päikesekaitsetooteid.

Kasutamine: Võtta sisse üks tablett päevas pärast toidukorda, koos veega. Tablettide võtmist on soovitatav alustada 20-30 päeva enne päevitushooaega ning jätkata tablettide tarvitamist kogu päevitusperioodi vältel.

Päevane annus 1 tablett sisaldab:%NRV*
Vitamiin E 25 mg 208%
Vitamiin C 60 mg 75%
Beeta-karoteen 6 mg –
Vask 1000 µg 100%
Tsink 12,5 mg 125%
Lükopeen 2 mg –
Konjugeeritud linoolhape (CLA) 10 mg –
L-karnosiin 12 mg –
Beetaglükaan 1 mg –
* protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Koostisosad:
mahuaine mikrokristalne tselluloos, mahuaine kaltsiumfosfaat, vitamiin E (D,L-alfa-tokoferüülatsetaat; kandeained maisitärklis ja maltodekstriin), vitamiin C (L-askorbiinhape, kandeaine etüültselluloos), tsinksulfaat, beeta-karoteen (D,L-alfa-tokoferool, kandeaine L-askorbüülpalmitaat, sahharoos, tärklis ja maisiõli, KALAzhelatiin), lükopeen (kandeained: tärklis, vitamiinide ja mineraalainete kompleks), paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumsoolad (taimne magneesiumstearaat), L-karnosiin, konjugeeritud linoolhape (PIIMAvalk, SOJA, LAKTOOS ja derivaadid), paakumisvastane aine: ränidioksiid; vasktsitraat, karboksümetüül-beetaglükaan; tableti kate: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, mikrokristalne tselluloos, rasvhapped (steariinhape), kaaliumalumiiniumsilikaat, toiduvärv E172.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist, tervislikku elustiili ega päekesekaitset. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat annust. Mitte kasutada raseduse ajal ega lastel. Ärge tarvitage pika perioodi vältel ilma arstiga konsulteerimata. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.

Hoida temperatuuril alla 30°C, kaitstuna päikesevalguse, kuumuse ja niiskuse eest. Pakendile märgitud säilivusaeg kehtib õigetel hoiutingimustel säilitatud avamata pakendi puhul.

Tootja: ICIM International, Via Peloritana, 28 – Garbagnate Milano, Itaalia. www.bionike.it.
Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.

Päritoluriik: Itaalia

Parim enne: 01/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Päikesekaitse tabletidDefence Sun – Päikesekaitse tabletid N30 (BioNike)
18,00  (sisaldab KM-i)