Dr. Ohhira kollageen 7500 mg N5 (Jaapan)

50,00  (sisaldab KM-i)

Dr. Ohhira® sissevõetav kollageen aitab kollageenivarusid taastada ja säilitada liigeste elastsuse ja pringi niisutatud naha.

Kollageen tagab: elastse noorusliku naha ja painduvad, elastsed liigesed, maksimaalse töövõime ja energilisuse kogu päevaks, hea enesetunde ja nooruse pikenemise.

Kollageen on meie organismi üks tähtsamaid valke, mis tagab naha, liigeste, sidekoe ja juuste tugevuse ning elastsuse. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Organismi vananemisel kollageenivarud vähenevad. 25-aastase organismis on seda puudu ca 15% ning 45-aastasel juba ca 30% vajalikust kogusest. Seepärast on muutused nähtavad kõige rohkem nahas ja organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused tuntavad liigestes.

KASUTAMINE:  Üks kuur näeb ette 2 pakendit (10 pudelit). Ühes pakendis 5 pudelit. Täiskasvanutel võtta üks pudel (20 ml) päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva tagant. Soovituslik tarbida enne magamaminekut kuna keha uuendus protsessid toimuvad põhiliselt öösiti. Ühe kuuri kestvus on 20 päeva. Soovitatav on 3-4 kuuri aastas.

Koostis: 7,75 g mere päritoluga kollageeni, fermenteeritud ja 5 aasta jooksul valminud taimse päritoluga mass ning 12 ОМ-Х® piimhappebakteri tüve, elastiin, hüaluroonhape,  koensüüm  Q10, mesilasemapiim,   C-vitamiin, keramiid

Tootja: BIOBANK COLTD

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Dr. Ohhira kollageen 7500 mg N5 (Jaapan)
50,00  (sisaldab KM-i)