-29%

Enzymedica Digest Gold tugevatoimelised seedeensüümid N21

15,00  (sisaldab KM-i)

Ameerikas enimmüüdud seedeensüümidega toidulisand* Digest Gold™ sisaldab märkimisväärset taimsel substraadil kultiveeritud asendamatute seedimist soodustavate seedeensüümide segu koos ATP kompleksiga. *loodustoodete tootjate turu-uuringute ja konsultatsioonifirma SPINS andmetel.

Enzymedica™ seedeensüümikapslid:

 • aitavad lõhustada valke, rasvu, süsivesikuid ning kiudaineid;
 • aitavad vältida kõhukinnisust ehk ebaregulaarset sooletühjendust;
 • aitavad kaasa heale seedimisele ning vajalike toitainete imendumisele;
 • leevendavad seedeprobleeme, gaase, kõhuvalusid ning puhitusi probleemsete toitude söömisel;
 • sobivad veganitele, on gluteeni-, GMO- ning säilitusainete vabad.
Toidulisand on eelkõige mõeldud inimestele, kellel esineb tõsisemaid seedimisega seotud tervisemuresid või kellele pole väiksemate aktiivsustega seedeensüümipreparaatide toime olnud piisav. Sisaldab muuhulgas igas kapslis 300 000 000 LCU ühikut ATP molekule (adenosiintrifosfaat, makroergiline ühend), mis omavad tähtsat rolli rakusiseses energiatootmises, raku metabolismis ning on vajalikud rakkudevahelises toitainete liikumises. Uuringud on näidanud, et ATP esineb seedetraktis suukaudse manustamise teel (töötlemata toidud kannavad ATP-d) ja neid kasutatakse signaalmolekulidena paljude oluliste protsesside jaoks. Näiteks on nad tähtsad toidu kiireks, tõhusaks ja täielikuks seedimiseks.

Digest Gold™ toidulisandi puhul kasutatakse Enzymedica kaubamärgi ainulaadset Thera-blend™ protsessi ensüümidele proteaas, lipaas, amülaas ja tsellulaas, mille käigus kombineeritakse erinevatest allikatest pärit ensüümid. See tagab nende ensüümide toimivuse erineva pH tasemega seedekulgla osades.

Seedeensüüme soovitatakse kasutada järgmistel juhtudel:

 • seedehäired (gaasid, puhitused, kõhuvalu, raskustunne kõhus);
 • uni ja väsimus pärast söömist;
 • tundlikkus mõne toiduaine suhtes;
 • ebaregulaarne sooletühjendus;
 • uued toiduga seotud olukorrad nagu väljas või reisil söömine;
 • pidev töödeldud ja kuumutatud toidu tarbimine;
 • aeglane seedimine (ülekaal) või probleemid toitainete omastamisega (alakaal);
 • soolestiku probleemid, mille tõttu toitainete lõhustumine ja omastamine on takistatud;
 • kui oled sportlane, vanemaealine, lapseootel, imetav ema või tarvitad igapäevaselt ravimeid.

Kuidas võtta Enzymedica Digest Gold™ seedeensüüme?

 • Seedeensüümikapsel tuleb alla neelata natukese veega vahetult (1-2 min) enne sööma hakkamist. Juhul, kui meenub kapsel võtta söömise ajal või kuni pool tundi pärast söömise lõpetamist, on seedeensüümide võtmisest veel kasu.
 • Võtta seedeensüüme iga suurema (eriti probleeme tekitava) toidukorraga – hommiku-, lõuna-, õhtusöök.
 • Vajadusel võib kapsli sisu puistada vee sisse või enne sööma hakkamist söömistemperatuuril oleva toidu sisse.
 • Võimalusel mäluda toit korralikult läbi (20-30 korda) enne toidu alla neelamist, et aktiveerida süljes olevad ensüümid ning mitmekordistada purgist võetavatest seedeensüümidest saadavat kasu.

Inimesed, kellel võib esineda probleeme suurema kontsentratsiooniga, tugevatoimelise seedeensüümidega toidulisandi tarvitamisega, soovitame kõigepealt proovida leebetoimelisi seedeensüüme.

Koostisosad: amülaas (Thera-segu™), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest), proteaas (Thera-segu™), glükoamülaas, ATP segu (ATPro™: ATP, magneesiumtsitraat, fütaas, CoQ10), alfa-galaktosidaas, tsellulaas (Thera-segu™), lipaas (Thera-segu™), laktaas, beeta-glükanaas, maltaas, ksülanaas, invertaas, pektinaas, hemitsellulaas.

Toidulisand sobib taimetoitlastele (100% vegan) ning ei sisalda lisa-, täite- ja säilitusaineid ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba).

Digest Gold™ toidulisandis ei leidu muna, piima, soola, suhkrut, soja, nisu, pärmi, pähkleid, maisi, riisi, gluteeni, kaseiini, kartulit, kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida suletuna kuivas kohas, vältida liigset kuumust.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili.

Ettevaatust koliidi, gastriidi, kõrge maohappesuse, mao ja soolestiku haavandiliste seisundite korral. Vajadusel konsulteerige arsti või tervisenõustajaga.

*Tartu Ülikool on määranud tootes sisalduvate seedeensüümide aktiivsuste vastavust toote etiketile partiides LOT DG0818 MFG101716  ja LOT DG0118 MFG021318.

Parim enne: 04/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Enzymedica Digest Gold tugevatoimelised seedeensüümid N21
15,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top