Foolhape 600 mcg koos B12- ja B6-vitamiinidega N40 tabletti

10,00  (sisaldab KM-i)

Foolhape – mängib rolli rakkude jagunemises, vereloomes ning aminohapete ja homotsüsteiini metabolismis ning on oluline terve raseduse jaoks.

Jaga infot sõbraga:

Foolhape – mängib rolli rakkude jagunemises, vereloomes ning aminohapete ja homotsüsteiini metabolismis ning on oluline terve raseduse jaoks.

Raseduse varases staadiumis isegi lühiajaline foolhappe puudus võib kaasa tuua loote närvisüsteemi defektide tekkimise. Lisaks osaleb foolhape kõigi vere rakuvormide moodustamisel.
Foolhape  osaleb serotoniini ja adrenaliini bioloogiliselt aktiivsete ainete ainevahetuses, mis mängivad olulist rolli närvisüsteemi seisundis.

Vitamiin B12 ja foolhape on omavahel seotud vitamiinid, seetõttu soovitatakse neid koos võtta. Vitamiini B12 puudus viib osalise või sekundaarse foolhappe puudulikkuse tekkeni.

Vitamiin B6 osaleb aminohapete muundumistes, trüptofaani, lipiidide ja nukleiinhapete metabolismis, osaleb immuunvastuse toetamisel, kesknärvisüsteemi pidurdus- ja ärritusprotsessides, soodustab erütrotsüütide normaalset moodustumist. See aitab säilitada homotsüsteiini normaalset taset veres. Vitamiini B6 ebapiisav tarbimine kaasneb suurenenud väsimuse, depressiivse seisundi, närvilisuse ja naha seisundi halvenemisega.

Foolhappe tarbimine on oluline ka noortele naistele, kuna see reguleerib menstruaaltsükli kulgu ja takistab osteoporoosi arengut. Lisaks sellele omab foolhape östrogeenisarnast toimet ja võib aeglustada menopausi saabumist ning isegi leevendada ebameeldivaid sümptomeid pärast selle saabumist. Samuti on foolhape vajalik vereringesüsteemi normaalseks toimimiseks, veresoonte ja kapillaaride tervislikuks ja tugevaks hoidmiseks.

Kasutamine: täiskasvanutele 1 tablett päevas koos toiduga. Kuuri kestus on 4-6 nädalat.
Vajadusel võib ravi jätkata.

Aktiivsed koostisosad:
Foolhape          600 µg,
Vitamiin B6         6 µg,
Vitamiin B12        5 µg.

Püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6), tsüanokobalamiin (vitamiin B12), kaltsiumstearaat ja amorfne ränidioksiid (antikleepained), foolhape, mikrokristalliline tselluloos (kandja), safloriekstrakti looduslik värvaine, polüetüleenglükool (glasuurimine).

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: Evalar, Venemaa

Maaletooja: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Foolhape 600 mcg koos B12- ja B6-vitamiinidega N40 tabletti
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top