-16%

Gastroval Hepar Formula kapslid maksa toetamiseks N30 (Šveits)

16,00  (sisaldab KM-i)

Gastroval® HEPAR FORMULA on ainulaadne maksafunktsioonile toimiv koostis, mis sisaldab paremini imenduvat* kurkumiini, silümariini ja teisi taimseid komponente.

Jaga infot sõbraga:
Toote koostis valiti spetsiaalselt teadlaste meeskonna poolt, et tagada täielik toetus maksale:


– kaitse oksüdatiivsete kahjustuste eest;
– lipiidide sisalduse säilitamine;
– rakkude regenereerimine.

Gastroval® HEPAR FORMULA on väga soovitatav inimestele, kes tarvitavad:


–    ravimeid,
–    palju töödeldud ja rasvast toitu,
–    alkoholi.

Maks – üks tähtsamaid seedesüsteemi organeid, ilma milleta inimene ei saa elada. Maks läbib pidevaid bioloogilisi ja keemilisi protsesse, mille tulemuseks on organismi elutähtsad funktsioonid. Maks osaleb ainevahetuses, aitab kaasa rasvade seedimisele, detoksifitseerib ja eritab erinevaid metaboliite, toksiine, ravimeid, toimib barjääri ja kaitsjana, sünteesib A-vitamiini, salvestab rauda, D-, K-, E-, PP- ja B vitamiine ning jne.

Piimohakas aitab säilitada normaalset maksatalitlust ja normaalset rakkude uuenemist.

Kurkum aitab kaasa maksa ja seedesüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele maksa lipiidide tasemele, kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Saialill aitab kaasa maksa ja soolte normaalsele talitlusele.

Kõrvenõges aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja organismi turgutamisele.

Curcuma longa KURKUM (ladina keeles Curcuma longa) on Zingiberaceae sugukonna rohttaim, kuni ühe meetri kõrgune, erekollaste või oranžide risoomidega. Kurkumi vürts, mida nimetatakse “India kollaseks kullaks”, on valmistatud kurkumi risoomidest ja on karri vürtside põhikomponent. Juba iidsetest aegadest on kurkumit mainitud Ayurvedas ning Aasias on seda tuntud ja kasutatud mitte ainult kollase värvainena või vürtsina, vaid ka vahendina organismi erinevate funktsioonide toetamiseks.

Kurkumi risoomid sisaldavad ligikaudu 235 koostisosa, millest tähtsaim on kurkumiin. Maailmas on läbi viidud tuhandeid uuringuid erinevate kurkumijuure ekstraktidega, mis näitavad kurkumiini antioksüdantseid omadusi ja selle kasulikku mõju teatud organsüsteemidele. Aastatepikkused kogemused ja uuringud näitavad, et kurkum aitab säilitada normaalset maksafunktsiooni ja maksa normaalset lipiidide taset.

 

Piper nigrum * Kurkumiini omastamine organismis.

Kurkumiin on vees halvasti lahustuv ja selle biosaadavus on maos ja organismis toiduga tarbimisel halb. Soolestikus ja maksas laguneb kurkumiin kiiresti teisteks ühenditeks, seetõttu leidub verest tavaliselt ainult selle aine jälgi. Selle probleemi lahendamiseks on eesmärk parandada kurkumiini imendumist organismis. Kurkumiini imendumise parandamise oluline komponent on piperiin. Uuringud on näidanud, et see mustas pipras (ladina keeles Piper nigrum) sisalduv alkaloid aeglustab kurkumiini lagunemist ning suurendab selle imendumist ja omastamist organismis. Uuringus, mis viidi läbi tervete vabatahtlikega, kes võtsid kurkumiini koos piperiiniga, suurenes kurkumiini biosaadavus 20 korda (või 2000 %) võrreldes nendega, kes võtsid ainult kurkumiini.

Silybum marianum MAARJAOHAKAS (ladina keeles Silybum marianum) kuulub korvõieliste (Asteraceae) sugukonda. See on kuni 150 cm kõrgune roheliste ogaliste lehtede ja lillade õisikutega taim, mida on Euroopas ja Ameerikas kultiveeritud tuhandeid aastaid.

Taime kõige väärtuslikumaks on tunnistatud selle taime seemned, mida kasutatakse standardiseeritud ekstrakti – silümariini – tootmisel. See on rikas bioaktiivsete ainete poolest: silibiniin (põhikomponent), isosilibiniin, silidianiin, silikristiin jt.

Maarjaohakas aitab säilitada normaalset maksafunktsiooni. Viimastel aastakümnetel on silümariiniga tehtud palju uuringuid ja uuringud jätkuvad. Needd näitavad, et silümariin aitab kaitsta maksarakke kahjulike tegurite eest ja seda iseloomustab toime maskerakkude uuenemisele.

Plantago lanceolata SÜSTLEHINE TEELEHT (ladina keeles Plantago lanceolata) – Erinevates Euroopa riikides, sealhulgas Lätis, levinud 10-15 cm kõrgused mitmeaastased Plantago perekonna rohttaimed. Inimesed on juba ammu hinnanud süstlehist teelehte selle kasulike omaduste tõttu.
Paeonia lactiflora VALGEÕIELINE POJENG (ladina keeles Paeonia lactiflora) – Paeoniaceae perekonna mitmeaastased pojengililled kaunite lõhnavate õitega. Need taimed on pärit Ida-Aasiast ja on juba ammu tuntud Jaapanis, Hiinas, Tiibetis ja on Euroopas populaarseks saanud alates 18. sajandist mitte ainult imeliste dekoratiivtaimedena, vaid ka nende juurtes sisalduvate taimsete komponentide tõttu.
Calendula officinalis HARILIK SAIALILL (ladina keeles Calendula officinalis) – mitmeaastased taimed, mis kuuluvad Asteraceae perekonda, heledate, kollaste kuni oranžide õitega. Need taimed on juba ammu populaarsed ja lilleaedades kasvatatud mitte ainult oma ilu, vaid ka kasulike omaduste pärast.

On tõestatud, et saialilleõied on rikkad bioaktiivsete ainete poolest (saponiinid, flavonoidid, seskviterpeenid, polüsahhariidid ja karotenoidid). Hiljutised uuringud näitavad, et saialill võib aidata säilitada normaalset maksa- ja soolefunktsiooni.

Urtica dioica HARILIK NÕGES (ladina keeles Urtica dioica) – need laialt levinud Urticaria perekonna rohttaimed on kõigile teada. Hoolimata valusast kipitusest on nõgesid juba iidsetest aegadest peetud üliväärtuslikeks taimedeks.

On leitud, et nõgese lehed on rikkad mineraalide, vitamiinide ja muude bioloogiliselt aktiivsete ainete poolest, mis aitavad säilitada organismi elujõudu ja immuunsüsteemi toimimist. Mugav on see, et nüüd ei pea te söögikordadeks kõrvetavaid taimi hoolega korjama, vaid kasutate nõgesepulbrit ühes kapslis koos teiste kasulike taimsete ainetega.

Koostis
1 kapsel (0,44 g)
Maarjaohaka seemne kuivekstrakt, mis sisaldab:

  • silümariini
112,5 mg

90 mg

Kurkumijuure kuivekstrakt, mis sisaldab:

  • kurkumiini
100 mg

70 mg

Valgeõielise pojengi juure pulber 25 mg
Saialille õie kuivekstrakt 25 mg
Teelehe kuivekstrakt 25 mg
Kõrvenõgese lehe pulber 10 mg
Musta pipra seemne kuivekstrakt, mis sisaldab:

  • piperiini
2,5 mg

2,4 mg

Kasutamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed võtavad 1 kapsli päevas toidukorra ajal.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislik elustiil. Kui teil on sapikivid, pidage enne selle toidulisandi kasutamist nõu oma arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida kuivas, pimedas kohas, temperatuuril kuni 25 °C.

Turustaja: Valentis Baltic UAB. Tootja, pakendaja: Valentis AG, CH-6982 Agno-Lugano, Šveits

Parim enne: 04/2024

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Gastroval Hepar Formula kapslid maksa toetamiseks N30 (Šveits)Gastroval Hepar Formula kapslid maksa toetamiseks N30 (Šveits)
16,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top