-21%

GRW (grow ingl kasv) drazeed N30 (Küpros)

31,00  (sisaldab KM-i)

GRW – vitamiinide-mineraalide kompleks, mis kokku sisaldab 320 erinevat antioksüdanti. Dražeed aitavad tugevdada immuunsüsteemi funktsionaalsust, taastavad kiirelt jõuvarusid ja kiirendavad haigustest tervenemise protsesse.

Toime:

  1. Aitab organismil normaliseerida kasulike ainete tasakaalu, stimuleerib organismi immuunsüsteemi kaitsereaktsioonide tööd ja tõstab organismi võimekust adekvaatseks immuunvastuseks.
  2. Tugevdab organismi vastupanuvõimet sesoonsete viirushaiguste suhtes.
  3. Tugevdab organismi kõikide immuunbarjääre ning süsteeme nii sees- kui ka välispidiste parasitaarsete rünnakute suhtes
  4. Taastab organismi viirustevastase kaitsevõime.
  5. Tugevdab organismi vastupanuvõimet kõikide põletikuliste protsesside ja tursete suhtes.
  6. Parandab organismi vastupanuvõimet klimaatiliste kõikumiste suhtes ning kahjuliku töökeskkonna suhtes.
  7. Suurendab organismi adopteerumis- ja antioksüdantset võimekust.

KOOSTIS: Oliivipuu lehed; punase päevakübara juur, hariliku hundihamba juur, ashwaganda juur, karella-kibekurgi viljad, aloe vera lehtedest valmistatud geel, jõhvikad, mustikad, granaatõunad, punased pihlakamarjad, füüsali marjad, mustsõstra marjad.

Aktiivkomponendid ja nende omadused

Oliivid (Olea europaea). Oliivipuu viljadel on suur hulk häid omadusi. Oliivide pidev toidus kasutamine langetab südame veresoonkonna haigustesse haigestumise riske, leevendab stenokardiahooge ja -müokardi infarkti. Langetab onkoloogiliste haiguste tekkeriski. Neil on positiivne mõju seedeorganitele ning normaliseerivad ainevahetust. Oliivid aktiveerivad soole-seedetrakti funktsioone ja neil on mõõdukas lahtistav toime. Nad aitavad organismil väljutada ainevahetuse jääkprodukte ja erinevaid mürke.

Punane päevakübar (Echinacea purpurea) puhastab aktiivselt lümfisüsteemi ning võimendab immuunsüsteemi kaitsefuktsioone. Tema koostis aitab efektiivselt mõjutada haiguste esmaseid tekkepõhjuseid ning haiguste tagajärgi.

Hundihammas (Astragalus) Tema näol on tegemist väga kasuliku taimega, mida võib julgelt kasutada nii organismi üldtugevdajana kui ka erinevate haiguste ning probleemide raviks. Tema koostises on suur hulk makro- ja mikroelemente, E ja C vitamiini, tokoferooli, seleeni ja erinevaid antioksüdante.

Vaabik (Ganoderma) On seen, mis suurendab organismi vastupanuvõimet erinevate haiguste suhtes. Tal on rahustav toime kesknärvisüsteemile ja vähendab valu. Tal on röga lahtistav toime, vähendab köha, parandab ja tugevdab südame tööd ning tugevdab organismi mittespetsiifilist immuunsust.

Uimastav juustumari (Withania somnifera) maavitsaliste sugukonda kuuluv taim, mida tuntakse ka kui ashwaganda, india ženžen, talikirss jt. Ta omab inimorganismile väga laia toimespektrit. Ajurvedas tuntakse teda juba tuhandeid aastaid kui taime, millel väga selge noorendav mõju. Ta toniseerib ja rahustab samaaegselt. Väikestes annustes toniseerib ja värskendab – suurte annustena toimib kui unerohi. Tema juured sisaldavad atsetüülsterüülglükosiide ja on stressi leevendava toimega. Taime selline omadus on rahvaravitsejate poolt väga hinnatud.
Ashwaganda kasutatakse kui üldtugevdavat immuunstimulaatorit nii üldise kurnatuse, üleväsimuse, närvisüsteemi ülepinge leevendajana ning elujõu taastajana.

Karella-kibekurk (Momordica charantia ehk Momordica muricata) sisaldab väga kõrges kontsentratsioonis mikroelemente, antioksüdante ja vitamiine. Tema paljudest headest omadustest võiks esile tõsta võimekust alandada vere suhkru- ja „halva“ kolesterooli taset.  Temas sisalduv suur hulk E-vitamiini aitab inimorganismil vältida enneaegset vananemist, vitamiin F annab jõudu ja foolhape on toiduks luuüdile.

Aloe vera (Aloe vera) kiirendab rakkude regeneratsiooniprotsesse, stimuleerib kollageeni ja fermentide sünteesi. Kõik koos aitavad nad organismil vastu seista ümbritseva keskkonna kahjustavatele ning agressiivsetele mõjudele.

Jõhvikas (Oxycoccus) sisaldab suurel hulgal võimsaid fenoolseid antioksüdante. Need marjad on väga C-vitamiinirikkad ja aitavad organismist väljutada raskemetalle ning neutraliseerida vabu radikaale. Jõhvika koostis aitab organismi immuunsüsteemi koosseisu kuuluval kasulikul mikroflooral hoida oma võitlusvõimet.

Mustikas (Vaccinium myrtillus). Tema marjade keemilises koostises leiduvad ained neutraliseerivad organismi sattunud kahjulike ainete toimeid. Rahvaravis tuntakse marju kui head avitaminoosi vastast ainet.

Granaatõuna (Punica granatum) koostisse kuulub suures koguses mikroelemente, vitamiine ja mineraale, mis on organismi funktsioneerimises asendamatud.  Temas leiduvad looduslikud aminohapped aitavad organismil raku tasandil toime tulla kahjulike mikroorganismidega ning aitavad ära hoida immuunsüsteemi tööd alla suruvaid protsesse.

Punane pihlakas (Sorbus aucuparia) on suurepärane immuunsuse tugevdaja ning temast on tõhus abi avitaminoosi ning aneemia korral. Ta on just see, mida organism vajab talvest kevadesse üleminekul ja nõrgestatud seisundite korral. Tema koostisse kuulub praktiliselt kogu elutähtsate vitamiinide spekter. Lisaks leidub temas suures koguses amügdaliini, mis tõstab rakkude vastupidavust hapnikunäljale.

Füüsali (Physalis pruinosa) viljad sisaldavad järgnevaid orgaanilisi happeid: sidrun-, õun-, vein-, merevaik-, kohv-, furool- ja sinapiinhapet; parkaineid, karotinoide ja C-vitamiini. Nad annavad energiat ning toetavad organismi võitluses infektsioonidega ja abistavad seedesüsteemi häirete korral.

Must sõstar (Ribes nigrum) oma rikkaliku vitamiini- ja mikroelementide sisalduse poolest võib musta sõstart pidada unikaalseks looduse meistriteoseks. Temas leiduvate kasulike ainete ja mikroelementide hulk ületab paljude tuntud-teatud marjade ja viljade koostiseid. Seetõttu loetakse teda tervisliku ja ratsionaalse toimuse seisukohalt lähtudes väga kasulikuks taimeks. Ta toetab immuunsüsteemi tööd, tugevdab organismi ning teda soovitatakse kasutada väga erinevate haiguste korral.

Parim enne: 02/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
GRW (grow ingl kasv) drazeed N30 (Küpros)
31,00  (sisaldab KM-i)