Hambapasta „Megre“ mündi eeterliku õli ja seedriõliga 60 ml

13,00  (sisaldab KM-i)

Värskendav looduslik hambapasta on valmistatud eranditult siberi seedrist, lisatud mündi eeterlikku õli. Pastal on karge seedri ja mündi aroom ning ilmekas toniseeriv mõju, mis tugevdab paikset vereringet, soodustades toitainete paremat omastamist ja igemete tugevnemist.

Aktiivsed koostisosad: külmpressitud seedriõli, purustatud seedripähkli koor, jahvatatud seedripähkli õlikook, siberi seedri vaik, seedri eeterlik õli, mündi eeterlik õli.

Mündi õli ja seedrivaik toimivad antiseptiliselt, hävitavad haigusi tekitavaid baktereid ja mikroobe, samuti vaigistavad valu ja vähendavad hammaste tundlikkust.

Rikkalik seedripõhine koostis toidab tõhusalt kudede rakke, tugevdab limaskesta, tõkestab kaariese, parodontiidi jt haiguste arengut. Pastal on tervendav mõju, see ravib limaskesta vigastusi ja põletikku.

Purustatud seedripähkli koor toimib mehaaniliselt, puhastades hambad ettevaatlikult katust ja hambakivist. Eemaldab suust ebameeldiva lõhna, hoiab värskustunnet pikemat aega.

Koostis: seedriõli, glütseriin, demineraliseeritud vesi, purustatud seedripähkli koor, seedri jahvatatud õlikook, karboksümetüültselluloos, seedrivaik, siberi seedri eeterlik õli, mündi eeterlik õli.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Hambapasta „Megre“ mündi eeterliku õli ja seedriõliga 60 ml
13,00  (sisaldab KM-i)