Immune+ Oxford Biolabs® kaps N90 Immuunsuse tugevdamine (UK)

79,00  (sisaldab KM-i)

Oxford Biolabs® molekulaarne looduslik toidulisand IMMUNE + on terviklikult koostatud ja uuenduslik toode, mis toetab immuunsüsteemi. Väljatöötatud Oxfordi teadlaste poolt ja toodetud Saksamaal. Patendeeritud koostis põhineb 100% looduslikel ja teaduse poolt kinnitatud koostisosadel, mis aitab aastaringselt paremini toime tulla väljakutsetega, eriti külmal- ja viirusterohkel aastaajal. Päeva jooksul võetud kolm kapslit sisaldavad olulisi vitamiine ja mineraale ning väärtuslikke taime- ja pärmiekstrakte, mis on immuunsüsteemi toetavad ja mõjutavad. Hästi toimiv immuunsüsteem muudab organismi vähem vastuvõtlikuks viiruste, bakterite ja põletike suhtes.

Koostis:

ElderCraft® musta leedrimarja ekstrakt ja pärmi β-glükaanid, tsink, vitamiin C, D ja B12, B9, mis aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele.

Ei sisalda kunstlikke värv- ega säilitusaineid. Sobib veganitele ja on loomkatsete vaba

Välja töötatud Suurbritannias Oxfordis, toodetud Saksamaal

IMMUNESÜSTEEMI TOETUS

Immuunvastust võib vähendada teatud mikroelementide ebapiisavus. Probleem võib olla veelgi teravam stressirohketes ja nõudlikes olukordades. Sellest tulenev suurenenud nõudlus mikrotoitainete järele koos potentsiaalselt kahjustatud imendusmisega,võib probleemi lisada. IMMUNE + aitab organismi oluliste mikrotoitainete nõuetekohase koostisega, mis on hästitoimiva immuunsüsteemi jaoks kriitilise tähtsusega.

IMMUNE + põhineb musta leedri ekstrakti kontsentreeritud annusel. Musti leedrimarju on traditsiooniliselt sajandeid kasutatud mitmesuguste haiguste raviks. ElderCraft® ekstrakt on valmistatud Austrias kasvatatud mustadest leedrimarjadest, kasutades ainulaadset, pehmet lahjendusvaba erifiltreerimisprotsessi. ElderCraft® on registreeritud kaubamärk, mille litsents on antud ainult ettevõttele IPRONA AG / SPA .

Protseduur säilitab puuviljade antotsüaniinide, polüsahhariidide ja marjade mikrotoitainete aktiivse segu, mis on selle immuunsüsteemi toetavate omaduste jaoks hädavajalik. Flavonoidide, näiteks antotsüaniinide poolest rikkalikult sisaldav must leedrimari on teadusuuringute kohaselt näidanud ülemiste hingamisteede infektsioonide sümptomite leevendamiseks ja selliste haiguste kestuse lühendamiseks.

Ühe portsjoni ekstrakt on võrdne 30 grammi mustade leedrimarjadega.

Koos pärmi β-glükaanidega võimaldab see immuunsüsteemil täies mahus toimida.

Pärm β- (1,3), (1,6) -D-glükaanid. Pärmirakkude seintelt või muudelt sarnastelt seenrakkude seintelt pärinevad β- (1,3), (1,6) -D-glükaane tunnevad kaasasündinud immuunsüsteemi retseptorid potentsiaalselt patogeensete seenorganismidena. Meditsiinilises kirjanduses peetakse β-D-glükaane tugevaks kaasasündinud immuunsüsteemi modulaatoriteks ehk tasakaalustajateks.

Immuunsust toetavad mineraalid ja vitamiinid: tsink, vitamiinid C, D, B12 ja foolhape lisavad IMMUNE + tugevust.

Preparaati täiendavad A-vitamiini eelkäija β-karoteen ja joodiallikas vetikas Ascophyllum nodosum. .β-karoteen on lisaks antioksüdandina toimimisele A-vitamiini eelkäija. A-vitamiin on põletikuvastane vitamiin, millel on oluline roll immuunfunktsiooni arendamisel ja tugevdamisel ning millel on rakulises ja humoraalses immuunsuses regulatiivne roll. protsessid.

Pruunvetikad Ascophyllum nodosum on joodiallikas. Jood on lisaks kilpnäärmehormoonidele avaldatavale toimele ka osa hiljuti avastatud hingamisteede limaskestade kaitsesüsteemist, mis toimb patogeensete viiruste vastu.

Vitamiin C kui tugev ja laialdaselt esinev antioksüdant aitab immuunsüsteemi toimimisele kaasa, tugevdades kaasasündinud ja adaptiivse immuunsüsteemi erinevaid rakufunktsioone.

Tsink on teadaolevalt oluline täiuslikult toimiva immuunsüsteemi jaoks ja on tõestatud, et see suudab mobiliseerida viirusevastaseid omadusi.

D-vitamiini on hinnatud kaitsva toimega ägedate hingamisteede infektsioonide korral. On oletatud, et seerumi D-vitamiini tase üle 75 ng / ml võib korreleeruda hingamisteede ägedate viirusnakkuste esinemissageduse vähenemisega ja selliste nakkuste sümptomite raskusastmega sügis- ja talvehooajal.

Foolhape ja vitamiin B12, kuna neil on oluline roll raku põhifunktsioonides, mängivad immuunsüsteemi tervislikus tasakaalus otsustavat rolli.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Immune+ Oxford Biolabs® kaps N90 Immuunsuse tugevdamine (UK)Immune+ Oxford Biolabs® kaps N90 Immuunsuse tugevdamine (UK)
79,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top