Immuunsüsteemile Imunosil Virufix kapslid N60+N30

27,00  (sisaldab KM-i)

Toetab nii sünnipärast kui ka omandatud immuunsust

Kaitseb keharakke nakkuse poolt tekitatud kahjustuste eest

Komponendid tugevdavad vastastikku üksteise mõju

Koostis põhineb kõige uuematel teaduslikel uuringutel

Tunnustatud teadlased soovitavad kvertsetiini ja vitamiin C kombinatsiooni hingamisteede nakkuste ennetamiseks ja raviks

Kulutõhus ja efektiivne kombinatsioon

Tugev toetus immuunsüsteemile nakkushaiguste leviku perioodil

Imunosil Virufix on efektiivne immuunsüsteemi talitlust toetav kompleskpreparaat, mis on loodud uusimate teadusuuringute põhjal.

Virufix sisaldab viit bioaktiivset ainet, millel on kõige tugevam positiivne mõju immuunsüsteemile: vitamiin C, vitamiin D, tsink, kvertsetiin ja melatoniin. Koostisosad tugevdavad vastastikku üksteise positiivset mõju, toetades immuunsüsteemi ja kaitstes keharakke nakkuse poolt tekitatud kahjustuste eest. Tänu sellele saab organism kergemini nakkuse üle võidu.

Tugev toetus immuunsüsteemile nakkushaiguste leviku perioodil: Imunosil Virufixi soovitatakse kasutada immuunsüsteemi talitluse toetamiseks nakkushaiguste perioodil ning nakkushaiguse esimeste nähtude ilmnemisel

Päevane kogus (3 kapslit) sisaldab: Vitamiin C 1000 mg, Vitamiin D 4000 IU, Kvertsetiin 500 mg, Tsink 19,9 mg, Melatoniin 1,95 mg

Vitamiin C, vitamiin D ja tsink toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist. Tsink ja vitamiin C aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Tsink toetab normaalset DNA- ja valgusünteesi.

Kvertsetiin on antioksüdantne flavonoid, millel on uuringutega tuvastatud immuunsüsteemi toetavad omadused. Muu hulgas takistab kvertsetiin viiruste rakku tungimist ja paljunemist organismis. Kvertsetiin soodustab ka verevarustust ja toetab kudede varustamist hapnikuga.

Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega (kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse vähemalt 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut). On ka tõestatud, et melatoniin alandab nakkusest tulenevat oksüdatiivset stressi ning kaitseb rakke nakkuse poolt tekitatud kahjustuste eest.

Koostisosad (punane kapsel): Kvertsetiindihüdraat, vitamiin C (L-askorbiinhape), zhelatiin (kapsli kest), vitamiin D3 (kolekaltsiferool), tsinkoksiid (Zn)

Koostisosad (sini-valge kapsel): Vitamiin C (L-askorbiinhape), zhelatiin (kapsli kest), vitamiin D3 (kolekaltsiferool), tsinkoksiid, melatoniin 1,95 mg

Kasutamine: Täiskasvanutel: 2 punast kapslit hommikul, 20 minutit enne sööki ja 1 sini-valge kapsel õhtul, 20 minutit enne magamaminekut.

Soovitused: Mitte kasutada kui on teada ülitundlikkus (allergia) mõne koostisosa suhtes. Mitte kasutada raseduse ja imetamise korral. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Kasutada alates 18. eluaastast.

Tootja: Lotos Pharma Ltd, Pernavas 1-39, Riga, LV-1010, Läti. Toodetud Euroopa Liidus.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Immuunsüsteemile Imunosil Virufix kapslid N60+N30
27,00  (sisaldab KM-i)