Aminohape L-Arginiin 500 mg N50 kaps. (Solgar)

19,00  (sisaldab KM-i)

Arginiin on vajalik aminohape kõigi lihaste ainevahetuse jaoks, on oluline naha loomisel ja taastootmisel. See aine on ülimalt kontsentreeritud kujul nahas ja sidekoes.
L-Arginine sisaldab lämmastikmonooksiidi, mis aitab: reguleerida vere liikumist veresoontes, mõjutades veresooneseina elastsust ja seeläbi normaliseerides vererõhku ning soodustab vereringet peenises, seega parandades erektsiooni.
Toodet soovitatakse kasutada kardiovaskulaarse (südame-veresoonkonna) tervise ning meeste seksuaalfunktsioonide toetamiseks.

L-Arginiin osaleb lämmastikoksiidi tootmises. Lämmastikoksiid on vajalik selleks, et laiendada veresooni ning hõlbustada vereringet. Arginiinist moodustuv lämmastikoksiid vähendab veresoonte seintes pinget, mis omakorda:

• suurendab hapniku läbilaskevõimet
• alandab vererõhku
• parandab verevarustust
• ennetab südame-veresoonkonna haigusi

Kasutamine:  täiskasvanutele 1 taimne kapsel päevas. Võtta koos mahla või veega einete vahel või vastavalt toitumisnõustaja soovitustele. Ära ületa soovitatud kogust.

Toode ei sisalda: gluteen, jahu, piimatooted, soja, säilitusained, magusained, kunstlikud lõhna- ja maitseained, värvained.
Toode sobib ka taimetoitlastele

Kui olete rase või imetate, võtate ravimeid või teil on tervisehäire, konsulteeriga enne toote manustamist oma arstiga.

Solgar on rahvusvaheliselt tunnustatud innovaatiliste ja teaduspõhiste kvaliteetsete toidulisandite tootja. Solgar on aasta-aastalt täiustanud ning välja töötanud kõrgekvaliteedilisi vitamiine ja loodustooteid aastast 1947, toetamaks ja parandamaks inimeste tervist ja elukvaliteeti.

Tootja: Solgar, USA,

Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Aminohape L-Arginiin 500 mg N50 kaps. (Solgar)Aminohape L-Arginiin 500 mg N50 kaps. (Solgar)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top