KETO Päevased rasvapõletuskapslid N60 (Biocyte, Prantsusmaa)

29,00  (sisaldab KM-i)

KETO päevased rasvapõletuskapslid on toidulisand, mis aitab põletada soovimatut keharasva. Liposoomse rohelise tee ekstrakt stimuleerib ainevahetust ja aitab kaalu kontrolli all hoida. See on ideaalne inimestele, kes soovivad kaalust alla võtta ilma näljatunde ja pettumusteta.

Aitab kaasa kaalukaotusele tänu rohelise tee ekstraktile. Tänu B5-vitamiinile aitab kaasa normaalsele energiavahetusele.

KETO päevased rasvapõletuskapslid toetavad ketogeense dieedi ajal ainevahetust. Toode sisaldab kvaliteetseid koostisosi, mis toimivad sünergias. Roheline tee aitab kaasa kehakaalu langusele, tõstes keha termogeneesi. KETO päevastes rasvapõletuskapslites sisalduva rohelise tee ekstrakti efektiivsus on teaduslikult tõestatud – kasutajad on märganud -15% -list kehakaalu langust pärast 3-kuulist kasutamist.

Sisaldab:

Liposoomne rohelise tee ekstrakt– Rohelise tee eeliseid kaalulangetamisel on uuritud aastaid. See on rikas katehhiinide, antioksüdantsete omadustega flavonoidide poolest.
2013. aasta teadusliku uuringu (2) kohaselt on täheldatud rohelise tee ekstraktis sisalduvate katehhiinide ja kofeiini mõju, mille tulemusel langeb kaal kolme kuu jooksul 15%.
Katehhiinidel on kehale termogeenne toime, need suurendavad põhiainevahetust: keha kulutab päevas rohkem kaloreid, seeläbi langeb kaal (kui toitumist kontrollitakse paralleelselt).

L-karnitiin– molekul, mille keha sünteesib kahest aminohappest – lüsiinist ja metioniinist. Selle roll on osaleda rasvhapete ahelate transportimisel mitokondritesse, omades on energilist rolli.

Ketogeense dieedi ajal on lipiidide tarbimine olulisem, need on uued energia substraadid. Selle tulemusel on lipiidide transportimiseks vaja rohkem L-karnitiini molekule.

B5-vitamiin– ehk pantoteenhape on vees lahustuv vitamiin. Selle peamine roll on osaleda valkude metabolismis ja lihaskoe ehituses.

Ketoonid– väikesed metaboliidid, mis on ketogeenses dieedis väga kasulikud. Tegelikult on nad energiaallikaks lihaste, aju ja neerude toitumisel, kui toit ei anna enam süsivesikuid.

Kui rasvhappeid leidub suures koguses, toidu kaudu või keha rasvavarudes, muutuvad need ß-oksüdatsiooni teel ketoonkehadeks. See protsess toimub maksarakkudes, täpsemalt nende mitokondrites.

B-oksüdeerimise protsessi tulemuseks on kolme tüüpi ketoonkehad:

-atsetoäädikhape

-beeta-hüdroksüvõihape

-atsetoon

Ketoonide valmistamisel vabastab maks need vereringesse. Seejärel on need saadaval, et pakkuda energiat südamelihastele, lihastele, neerurakkudele ja luustikule. Kui ketoonide sisaldus veres jõuab teatud tasemeni, hakkab aju kasutama neid ka glükoosile alternatiivse energiaallikana.

Atsetoon on erand. See ketoonkeha ei pääse vereringesse, vaid eritub uriini ja hingeõhuga.

L-arginiini alfa-kétoglutaraat (AAKG)– aminohape, mida keha sünteesib enda jaoks piisavas koguses. Sellegipoolest on ketogeense dieedi ajal soovitatav täiendada organismis varusid toidulisandi näol. Miks? AAKG hõlbustab lihaste ülesehitust tänu toitainete paremale transpordile lihastesse.

KETO päevased rasvapõletuskapslid on osa tervikprogrammist. Tervikliku salenemisprogrammi jaoks on soovitatav päevaseid kapsleid kombineerida teiste KETO toodetega.

Ketogeenne dieet on väga madala süsivesikutesisaldusega ja kõrge rasvasisaldusega dieet. See tähendab süsivesikute drastilist vähendamist ja nende asendamist rasvaga. Süsivesikute vähendamine viib su keha seisundisse, mida kutsutakse ketoosiks. Kui see juhtub, hakkab su keha uskumatult efektiivselt rasva põletama energia saamiseks. See muudab ka maksas rasva ketoonideks, mis saavad su aju energiaga varustada. Ketogeense dieediga võib oluliselt alandada veresuhkru ja insuliini taset. Sellel, koos suurenenud ketoonide hulgaga, on hulganisti kasulikku mõju tervisele. Allikas: http://www.diabeetik.ee/?p=759

Kasutamine: 3 kapslit päevas, eelistatavalt 2 hommikul ja 1 keskpäeval, koos suure klaasitäie veega.

Ei soovitata diabeetikutele. Sisaldab kofeiini (max 10,57mg) päevase annuse kohta.

Toidulisandid ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida lastest eemal. Ei soovitata lastele, rasedatele või imetavatele naistele. Ärge ületage soovitatud päevaannust. Hoida jahedas, kuivas, hästi ventileeritud kohas.

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
KETO Päevased rasvapõletuskapslid N60 (Biocyte, Prantsusmaa)KETO Päevased rasvapõletuskapslid N60 (Biocyte, Prantsusmaa)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top