Koensüüm Q10 kapslid 60 mg N30 (Farmgrupp)

10,00  (sisaldab KM-i)

Koensüüm Q10 parandab mälu, toetab südame tööd, suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet ning tõstab vastupanuvõimet viirushaigustele.

Jaga infot sõbraga:

Koensüüm Q10 normaalne tase organismis tõstab vastupanuvõimet stressile ja haigustele ning aitab raskel perioodil hoida keha tervena. Samuti parandab see mälu, toetab südame tööd, suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet ning tõstab vastupanuvõimet viirushaigustele.
Koeensüüm Q10 puudus avaldub väsimusena ja madala immuunsusena. Keha suudab ka ise Q10 sünteesida, kuid peale 25. eluaastat selle tootmine organismis väheneb.

1 kapsel sisaldab:                               
Koensüüm                         60 mg

Koostis: ubikinoon, ränidioksiid (paakumisvastane aine), jahvatatud talk (paakumisvastane aine), steariinhappe kaltsiumsool (paakumisvastane aine),(kapsel) želatiin, titaandioksiid (värv), kollane raudoksiid ( värvaine), mikrokristalne tselluloos (täiteaine).

Kasutamine: täiskasvanud 1 kapsel 1 kord päevas söögi ajal koos väikese koguse veega. Kuuri kestus  1 kuu.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Säilitada kuivas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril +25°C.

Tootja: OOO “Farmgrupp”, Venemaa

Maaletooja: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Koensüüm Q10 kapslid 60 mg N30 (Farmgrupp)
10,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top