-30%

Kümetuse vastu FluGone kapslid N60 (Santegra)

16,00  (sisaldab KM-i)

FluGone on nagu kiirabi külmetushaiguste ja põletike puhul. Toote koostisosad omavad viirustevastast ja antibakteriaalset toimet, kergendades külmetushaiguse ajal enesetunnet.

FluGone aitab tugevdada organismi immuunsüsteemi.
Sisaldab viit erinevat C-vitamiini vormi, mineraale ja taimseid koostisosi.
C-vitamiinil on tähtis osa immuunsüsteemi tugevdamisel, tõstes organismi vastupanuvõimet. Uurimused on näidanud, et C-vitamiin aitab külmetusgaigust kergemini läbi põdeda ja vähendab haiguse kestvust. C-vitamiin tõstab organismi kaitsemehhanismide aktiivsust . C-vitamiin on tugev antioksüdant ja kaitseb organismi rakke kahjustuste eest, võideldes vabade radikaalidega.
C-vitamiin kuulub FluGone koostisesse viies erinevas variandis: askorbiinhape, kaltsiumaskorbaat, askorbüülpalmitaat, acerola kirsi ekstrakt ja kibuvitsamarjade pulber. Kõik need tõstavad preparaadi bioomastatavust.
Tsink on tähtsaim mikroelement, mis takistab viiruste paljunemist ja tal on ka immuunsüsteemi tugevdav toime. Uurimused on näidanud, et kui külmetushaiguse algfaasis tsinki tarbida, lüheneb haigus märgatavalt. Tsink, mis kuulub FluGone koostisse bioomastatava tsink aminohappe kelaadina, ja selle kogus, vastab 100% soovitatavale päevasele annusele.
Seleen on tugevaim antioksüdant, stimuleerib antikehade moodustumist ja tõstab seega vaastupanuvõimet nii külmetus – kui ka infektsioonhaigustele. Seleen kuulub FluGone koostisse Selenium + GPM vormis, mis on unikaalne, patenteeritud ning millel on kõrgeim bioomastatavus.
Punane päevakübar on eriti oluline läheneva külmetushaiguse esimeste sümptomite puhul. Ta ativiseerib immuunsüsteemi, tugevdab organismi võimet interferooni toota. FluGone koostisse kuulub standardiseeritud (5:1) punase päevakübara ekstrakt, mis sisaldab 4% polüfenoolseid komponente, tagamaks toime efektiivsust.
Küüslauku peetakse rahvameditsiinis üheks efektiivsemaks vahendiks, mis tõstab organismi vastupanuvõimet mitmesugustele haigustele. Kliinilised uurimused on näidanud, et küüslaugul on antibakteriaalne, viirusevastane ja seenhaigustevastane toime. Küüslaugus sisalduv aktiivne aine, ensüüm allitsiin, aitab organismil külmetusega võidelda ja soodustab kiiret paranemist.
FluGone on efektiivne loodustoode, mida soovitatakse tarvitada külmetushaiguse esimeste sümptomite ilmnemisel, kuna preparaat aktiveerib kiiresti immuunsüsteemi.
Koostis (2 kapslit sisaldab): vitamiin C (L-askorbiinhape, kaltsium-L-askorbaat, L-askorbüül-6-palmitaat, acerola ekstrakti 4:1, kibuvitsa viljad) 175 mg, päevakübara (Echinacea Angustifolia/Purpurea) standartiseeritud ekstrakt 5:1 (4% polüfenoole) 160 mg, tsink (tsinkglütsinaat) 3.75 mg, seleen 17 mcg, küüslauk (Allium sativum) deodoreeritud 125 mg.

Kasutamine: 2 kapslit hommikul ja õhtul kohe esimeste sümptomite ilmnemisel suure klaasi leige veega, koos toiduga.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks ettenähtud kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Santegra Ltd.USA

Parim enne: 05/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Kümetuse vastu FluGone kapslid N60 (Santegra)
16,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top