Kuningakepiõli ja kurgirohuõli 1000 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)

29,00  (sisaldab KM-i)

Kuningakepiõli kombinatsioonis kurgirohuõliga on oluline loodusliku oomega-6-rasvhappe gamma-linoleenhappe (GLA) allikas. Selline kooslus tagab 50% suurema GLA sisalduse kapsli kohta, kui üksikult kuningakepiõli kasutamine.

Kurgirohu- ja kuningakepiõli on leidnud kasutamist naistel, kes läbivad menopausi, kuna see võib aidata hormonaalsete kõikumiste ja “kuumahoogude”  korral. Sellist kooslust on soovitav  naistele, kes soovivad toetada emaka funktsiooni ja  menstruaaltsüklit. Mõlemad õlid aitavad kaasa naha niisutamisele ja võivad aidata erinevate nahaprobleemide (ekseem, akne, kuiv nahk) korral.

Keha kasutab GLA-d spetsiifilise prostaglandiini (hormoonisarnane ühend) tootmiseks, mis osaleb närvi-, kardiovaskulaar- ja reproduktiivsüsteemi( järglastesaamise võime) regulatsioonis ning kasutab seda terve naha säilitamiseks, aidates kaasa naha niiskuse säilitamisele ja teistele bioloogilistele funktsioonidele.

Kes võiksid Kuningakepiõli ja kurgirohuõli 1000 mg kapsleid tarvitada: naised, kellel esineb hormonaalseid kõikumisi;  kes soovivad toetada menstruaaltsükli tööd;

naised, kes läbivad menopausi, kes soovivad vähendada erinevaid nahaprobleeme, kes soovivad vähendada oksüdatiivset stressi, kes soovivad toetada närvi-, kardiovaskulaar- ja reproduktiivsüsteemi.

Annustamine: 1-3 kapslit päevas koos toiduga või vastavalt arsti või apteekri soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab NRV – % päevasest võrdluskoguses

 täiskasvanutel

E-vitamiin 10-30 mg 100-300
Kuningakepiõli koos kurgirohuõliga

sisaldab gamma-linoleenhapet (GLA)

1000-3000 mg

120-360 mg

Koostisosad: Kuningakepiõli (Primula vulgaris) (65%), kurgirohuõli (Helianthus annuus) (35%), glaseeraine modifitseeritud tärklis, niiskusesäilitaja  glütserool, želeeriv aine karrageen, vitamiin E (dl-alfa tokoferoolatsetaat).

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Hoiatused: Epilepsia korral konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.   Maaletooja: MPharma OÜ

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Kuningakepiõli ja kurgirohuõli 1000 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)
29,00  (sisaldab KM-i)