L-lüsiin 620 mg kaps N100 Viirusevastane toime(L.ExtensionEurope)

19,00  (sisaldab KM-i)

Asendamatu aminohape tervisliku lämmastiku tasakaalu saavutamiseks ja paljuks muuks. Tervisele vajalik
Lüsiin on aminohape, mida ei saa keha ise toota. See aminohape on oluline kasvu ja õige lämmastiku tasakaalu tagamiseks. Lüsiin on ühendatud paljude valkudega ja see on multifunktsionaalne aine, mida kasutatakse mitmel otstarbel.

Jaga infot sõbraga:

Glükoosi  alandava omaduse tõttu võib lüsiin olla suureks abiks kui veresuhkru tase on kõrge. Uuringute kohaselt on lüsiinil viirusevastane toime, kui see blokeerib arginiini aktiivsust. Aitab kaltsiumi imendumisele kaasa ja vähendab uriini kaudu kaotatud kaltsiumi kogust. Lüsiin interakteerub teiste aminohapetega, et säilitada kasvu, kehamassi ja keha lämmastikuvaru.

Lisaks on näidatud, et toidulisandi asendamatu aminohappe L-lüsiin soodustab lõõgastumist. Oad on märkimisväärne lüsiini allikas, mida enamik inimesi ei tarbi piisavas koguses. L-lüsiin koos arginiiniga tasakaalustab hormonaalseid stressireaktsioone.

Koostis: L-lüsiin (L-lüsiini HCl-na) 620 mg. Muud koostisosad: taimne tselluloos (kapsel), taimsed stearaadid, L-leutsiin.

Kasutamine:  Soovitatav annus on 1 kapsel kolm korda päevas tühja kõhuga või vastavalt arsti ettekirjutusele.

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
L-lüsiin 620 mg kaps N100 Viirusevastane toime(L.ExtensionEurope)L-lüsiin 620 mg kaps N100 Viirusevastane toime(L.ExtensionEurope)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top