LETSITIIN (LECITHIN) N100 kaps. (Santegra)

18,00  (sisaldab KM-i)

Väga palju letsitiini kulub füüsilise ja psüühilise koormuse korral. Letsitiini puudus võib viia kroonilise väsimuseni ja kõrgenenud ärrituvuseni.

Mitmed uuringud on näidanud letsitiini kasulikkust tervisele, eriti veresoonkonnale, närvisüsteemile ja ajufunktsioonidele.

 

Jaga infot sõbraga:
Santegra produkt sisaldab taimset päritolu letsitiini. See on valmistatud geneetiliselt moondamata kõrgekvaliteedilisest puhtast sojast.

Letsitiin sisaldab fosfolipiide, mis on sünteesitavad organismi enda poolt. Piisav süntees toimub ainult terves organismis. Dieedipidamine ja ka organismi vananemine võivad vähendada letsitiini moodustumist. Väga palju letsitiini kulub füüsilise ja psüühilise koormuse korral. Letsitiini puudus võib viia kroonilise väsimuseni ja kõrgenenud ärrituvuseni. Mitmed uuringud on näidanud letsitiini kasulikkust tervisele, eriti veresoonkonnale, närvisüsteemile ja ajufunktsioonidele. Letitsiini toime on mitmekülgne. See on kasulik südamele, stimuleerib intellektuaalset ja füüsilist aktiivsust, aitab kontrollida stressi, annab kehale energiat.

Lecithin: aitab taastada närvirakkude funktsioone, regenereerib müeliinikiudusid, intensiivistab ajurakkude metabolismi, parendab rasvaslahustuvate vitamiinide A, D, E ja K omastamist, alandab halva kolesterooli taset, sisaldab fosfolipiidide kompleksi, ennetab sapikivide teket, tõstab füüsilist vastupidavust.

Sõna „letsitiin“ on pärit Kreeka keelest, tähendades munakollast. Letsitiin avastati esmakordselt 1850 aastal Prantsuse teadlase Maurice Gobley poolt, kes eraldas selle munakollasest. Aastaid on letsitiini allikana kasutatud vaid munakollast. Eelmise sajandi kolmekümnendate keskel leiti letsitiini sojaubadest.

Väga palju letsitiini kulub füüsilise ja psüühilise koormuse korral. Letsitiini puudus võib viia kroonilise väsimuseni ja kõrgenenud ärrituvuseni.

Mitmed uuringud on näidanud letsitiini kasulikkust tervisele, eriti veresoonkonnale, närvisüsteemile ja ajufunktsioonidele.

Letsitiin on oluline komponent rakumembraanis. määrates faktiliselt selle struktuuri. Ta aitab moodustada terviklikku membraani ja kergendab vedelike liikumist rakusiseselt ja –väliselt. On samuti peakomponent ajukelmes, varustab lihaseid ja närvikudesid hapnikuga. Mängib elulist rolli ajufunktsioonides, see on vajalik närvide koostisosa, mis võib aeglustada mälu halvenemise protsessi või mälu taastada.

Letsitiin aitab hoida maksa tervena, ennetades rasvade ladestumist maksas ja ta osaleb ka detoksikatsiooniprotsessis, taastades ühtlasi maksa funktsioon.On suureks abiks kolesteroolitaseme alandamisel ja ateroskeloosi ennetamisel. Aitab ennetada sapikivide moodustumist, mis on suures osas moodustunud kolesteroolist. Letsitiin emulgeerib rasvu ja nii on neid organismist kergem välja viia.

Letsitiini sisaldavad kõige rohkem järgmised toiduained: munad, maks, sojaoad, pähklid. Kahjuks ei saa enamik meist toiduga seda piisavalt.

Santegra produkt Lecithin sisaldab 520 mg kõrgekvaliteedilist sojaletsitiini igas kapslis. On kindlaks tehtud, et taimse päritoluga letsitiini toime on loomsest efektiivsem.

Koostis: 1 kapslis on 520 mg sojaletsitiini.

Näidustused: Asteenia, närvilisuse, kõrge kolesteroolitaseme, maksa ja sapipõie häirete ning maksa ülekoormuse korral (mürgistused, antibiootikumikuurid, alkoholi liigtarvitamine ja suitsetamine).

Vastunäidustused: individuaalne ravimtalumatus.

Tarvitamine:1 kapsel 3x päevas klaasi veega söögi ajal. Tarvitamisaeg – 1 kuu.

 

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
LETSITIIN (LECITHIN) N100 kaps. (Santegra)LETSITIIN (LECITHIN) N100 kaps. (Santegra)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top