Letsitiin dihüdrokvertsetiiniga N60 kaps. Mälu turgutuseks (Juviks-Farm)

18,00  (sisaldab KM-i)

Fosfolipiidid ja dihüdrokvertsetiin mõjutavad organismis toimuvaid protsesse tervikuna. Neil on üldtugevdav, puhastav ja noorendav toime. Kompleksne mõju saavutatakse tänu looduslikule antioksüdandile dihüdrokvertsetiinile, mis pidurdab organismis oksüdatiivseid protsesse ning kaitseb organismi patoloogiliste muutuste eest.

Jaga infot sõbraga:
Meie organismis aitab letsitiin näiteks kaasa vitamiinide A, D, E ja K omastamisele. Samuti täidab letsitiin (mida tihti ka ajuvitamiiniks nimetatakse) väga olulist rolli meie aju ainevahetuses, varustades lihaseid ja närvikudesid hapnikuga ning olles abiks närviimpulsside edastamisel.

Letsitiini mõju ajufunktsioonidele ilmestab vast kõige paremini see, et umbes kolmandik sellest nn „ajuvitamiinist“ paiknebki meie ajus, kus see täidab väga olulist rolli. Letsitiini abil varustatakse närvikudesid hapnikuga ning samuti kasutatakse kehas letsitiini närvivahendusaine atsetüülkoliini sünteesiks.

Letsitiin soodustab ka maksa tööd, ennetades rasvade kogunemist maksa (ehk takistades maksa rasvumist), aidates taastada maksa funktsioone ning toetades mürkide väljutamist maksast. Maksas seob letsitiin end valkudega, moodustades (rasv+valk) komplekse, mis transpordivad rasva maksast välja, alandavad rasvade üldhulka veres ja tõstavad samal ajal hea kolesterooli taset.

Dihüdrokvertsetiin on toidus olev flavonoid, mis toetab tervete rakkude funktsioneerimist. Uuringud on näidanud, et see aitab vähendada põletikku ja toetab immuunvastust sesoonsete muutuste ajal (viirusete ja infektsioonide levimise perioodid). See ühend on  näidanud uuringutes, et on võimeline toetama ka  kardiovaskulaarsüsteemi ja hoidma õiget veresuhkru taset

Koostis: Päevalille letsitiin, Dihüdrokvertsetiin, Ränidioksiid, Zelatiin.

Päevane kogus (2-4 kapslit) sisaldab: 680-1360 mg päevalille letsitiini ja 10-20 mg dihüdrokvertsetiini.

Kasutamine: Soovituslik on preparaati  kasutada 1-2 kuu vältel 2-4 kapslit päevas, kas söögi ajal või pärast sööki. Peale võib juua väheses koguses vett, mahla või teed. Kuuri võib korrata 1-2 korda aasta jooksul.

Vastunäidustused:
Individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes, rasedus ja rinnaga toitmine, soole-seedetrakti haiguste ägenemisfaasid.

Mitte ületada soovituslikku päevast kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Toidulisandi kasutamine ei mõjuta auto- või teiste transpordivahendite juhtimist.
Hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest varjatult, õhutemperatuuril +5 kuni +25 °С, õhuniiskusel mitte üle 75%

Tootja: OOO Juviks-Farm, Krasnodar, ulitsa Borodinskaja 158, 350021 Venemaa, www.uviks.ru , Email info@uviks.ru, Tel. 8(800)2222-477

Maaletooja: Manumente OÜ, Vahtriku 1-15, Tallinn, 11912

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Letsitiin dihüdrokvertsetiiniga N60 kaps. Mälu turgutuseks (Juviks-Farm)Letsitiin dihüdrokvertsetiiniga N60 kaps. Mälu turgutuseks (Juviks-Farm)
18,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top