Magneesium 375 mg N60 tabl. (Lamberts, UK)

18,00  (sisaldab KM-i)

Lamberts Magneesium 375 on üks kord päevas kasutatav magneesiumi kompleks. Üks tablett sisaldab 375 mg magneesiumi (hüdroksiidi, oksiidi, tsitraadi ja karbonaadi ühendina), mis on unikaalne magneesiumiühendite kombinatsioon. See katab täiskasvanud inimese vajamineva päevase magneesiumi koguse. Tablett on väike ning mugav neelata.

Magneesium on oluline mineraalaine luustiku arenguks, närvi- ja lihasfunktsioonide korrapäraseks funktsioneerimiseks, rasvhapete ja rakkude tootmiseks ning elektrolüütide tasakaalu säilitamiseks. Lisaks aitab magneesium toetada energia tootmist, on vastutav üle 300 ensüüm-reaktsiooni eest kehas, aktiveerib B-grupi vitamiine, lõõgastab lihaseid ning aitab kaasa insuliini sekretsioonile ja toimimisele.

Lisaks võib ta aidata parandada une kvaliteeti – oma olulise rolli tõttu aitab magneesium närvisüsteemis aktiveerida rahustavaid mehhanisme. Samuti võib magneesium aidata leevendada ärevust.

Magneesiumi puudus on muutunud üsna tavapäraseks ning selle tagajärjed on näiteks lihaskrambid, väsimus ja mitmed premenstruaalse sündroomi sümptomid.

Kes võiksid Lamberts Magneesium 375 tablette tarvitada:

  • inimesed, kellel esineb südameprobleeme;
  • naised, kellel esineb menstruaaltsükli häired;
  • naised, kellel esineb premenstruaalset sündroomi;
  • naised, kellel on menopaus;
  • inimesed, kellel esineb kroonilise väsimuse sündroomi;
  • inimesed, kellel esinevad lihaskrambid;
  • inimesed, kellel esineb migreenihoogusid;
  • inimesed, kellel on magneesiumi defitsiit;
  • inimesed, kes tegelevad aktiivselt sportimisega.

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
Magneesium (hüdroksiidi, oksiidi, tsitraadi ja karbonaadi ühendina) 375 mg 100

%NRV-% päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Koostisosad: magneesiumikompleks (hüdroksiidi, oksiidi, tsitraadi ja karbonaadi ühendina), mahuaine tselluloos, ristseotud tselluloosikummi, paakumisvastased ained ränidioksiid, stearhape ja magneesiumstearaat, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool.

Teave allergeenide kohta: Toode on: nisu-, gluteeni-, odra-, soja-, muna-, piima- ja piimaproduktide, laktoosi-, pähklite-, sulfiti-, selleri-, kala-, kooriklooma- ja pärmivaba.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa

Maaletooja: MPharma OÜ, Tallinn, Eesti. info@lambertseesti.ee

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Magneesium 375 mg N60 tabl. (Lamberts, UK)
18,00  (sisaldab KM-i)