MSM 490 mg kapslid N100 (Bioherba)

15,00  (sisaldab KM-i)

MSM on naturaalne vorm väävelühenditest, mida leidub kõikides elusorganismides. Väävel oluline liigeste ja luude tervise säilitamiseks. Samuti on MSM oluline seedesüsteemile, nahale, juustele, küüntele ja silmadele.

Jaga infot sõbraga:

MSM ehk metüülsulfonüülmetaan võib kõlada küll väga keemiliselt, kuid on tegelikult looduslik ühend, mis tugevdab meie organismi mitmekümnel erineval moel. MSM on naturaalne vorm väävelühenditest, mida leidub kõikides elusorganismides. Väävel oluline liigeste ja luude tervise säilitamiseks. Samuti on MSM oluline seedesüsteemile, nahale, juustele, küüntele ja silmadele.

D-vitamiin on tähtis tugevate luude ja hammaste jaoks ning seda peetakse tähtsaks ka terve immuunsüsteemi toimimise seisukohalt.
Organism omastab vitamiini kahest allikast – toidust ja päikesevalgusest, mille otsesest mõjust nahale sõltub keha toodetava D-vitamiini kogus. Piisava päikesevalguse korral oleks meil küllaldaselt D-vitamiini, kuid reaalsuses tuleb seda toidust lisaks omastada, eriti talvekuudel ja vanemate inimeste puhul, kuna vanusega väheneb keha võime seda toota.
D3-vitamiini puudust seostatakse mitmete tõsiste terviseprobleemidega.

Soovitatav annustamine: 2 kapslit 3 korda päevas koos veega.

Koostis: MSM (metüülsulfonüülmetaan), želatiin (kapsel), D-vitamiin (kolekaltsiferool).

 

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
MSM 490 mg kapslid N100 (Bioherba)
15,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top