MSM, Kollageen + C-vitamiin- apelsinimaitseline pulber 300g (Iconfit)

15,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand, mis ühendab 3 paljukiidetud tervislikku koostisosa – hüdrolüüsitud kollageen, MSM ja C vitamiin. Leevendab liigesevalusid ning parandab naha, küünte ja juuste tervist.

Iconfit MSM Collagen koos C vitamiiniga on Eestis välja arendatud ja toodetud toidulisand. Kokku on pandud ülipopulaarse hüdrolüüsitud kollageeni ning MSMi parimad omadused ning parimaks toimeks ja imendumiseks lisatud 500mg C vitamiini.

Ühendab 3 tervislikku koostisosa, et anda parim tulemus liigestele, nahale ja juustele. Teaduslikes uuringutes tõestatud liigesevalusid leevendav toime ning paljukiidetud naha, küünte ja juuste tervise parandaja.

MSM on orgaaniline väävliühend metüülsulfonüülmetaan, mida leidub looduslikult taimedes, loomades ja ka inimkehas. Ka MSM on olnud mitmetes teaduslikes uuringutes, kus on aidanud leevendada liigesevalusid ja mõjunud väga hästi juustele ja nahale. Tema “superomaduseks” on põletikuliste ja allergiliste protsesside leevendamine kehas ning detox omadused aitavad kehast välja viia toksiine.

Igas portsjonis on 7-8g hüdrolüüsitud kollageeni, 2,5g MSMi ja 500mg C vitamiini.

Kasutamine: Lisa 10g (2 mõõdulusikatäit, lusikas pulbri sees) pulbrit iga päev smuuti, mahla või mõne toidu sisse.

Koostis: Hüdrolüüsitud kollageen, MSM (metüülsulfonüülmetaan), vitamiin C (askorbiinhape).

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
MSM, Kollageen + C-vitamiin- apelsinimaitseline pulber 300g (Iconfit)
15,00  (sisaldab KM-i)