Nägemisele Ocuval Strong 30mg kapslid N30 (Šveits)

19,00  (sisaldab KM-i)

Ocuval Strong on toidulisand mis sisaldab Omega-3 rasvhappeid, koguni 30 mg luteiini, vitamiine A, B2 ja tsinki.
Ocuval Strongi on soovitatav kasutada kui nägemine halveneb, kui töötatakse palju arvutiga. Veedetakse palju aega televiisorit vaadates või lugedes, kui tehakse suurt püüdlikkust ja täpsust nõudvat tööd. Tuntakse silmade väsimust ja kui esinevad kuiva silma sümptomid.

Üks haruldastest ainetest, mis võib tungida otse silma võrkkesta ja millel on kasulik mõju, on looduslikud valgusfiltrid luteiin ja zeaksantiin. Neil on antioksüdantne toime ja see on silma kaitsesüsteemi alus.

Pikka aega on arvatud, et luteiinil ja zeaksantiinil ei ole iseseisvat toimet ning ühe (taskukohasema) luteiini kasutamine võib nende kombinatsiooni täielikult asendada, kuid pikaajaline AREDS2 uuring näitas, et luteiini ja zeaksantiini kombinatsioon on väga efektiivne võrkkesta degeneratsiooni riski vähendamisel. Viimaste aastate andmed näitavad, et võrkkestas on neil ainetel erinev kasutusala. Zeaksantiin mõjutab võrkkesta funktsiooni olulisi aspekte, nagu kõrge kontrastsuse tuvastamine ja surnud punkti korrigeerimine, ning luteiin reguleerib madala kontrastsuse tuvastamist ja taastab kiiresti nägemise pärast tugevat valgust.

Koostisosad: kalaõli (sisaldab oomega-3 rasvhappeid – eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA)), kapsli kest (gelatiin, niiskusesäilitaja – glütserool, toiduvärvid – titaandioksiid, raudoksiidid ja –hüdroksiidid), kõrge peiulille (Tagetes erecta) õieekstrakti (sisaldab luteiini ja zeaksantiini), päevalilleõli, paksendaja – ränidioksiid, tsinkoksiid (tsink), retinüülpalmitaat (vitamiin A), riboflaviin.

1 kapsel (0,722 g) 2 kapslit (1,444 g)
Kalamaksa õli, mis sisaldab oomega-3 rasvhappeid:

  • eikosapentaeenhape (EPA)
  • dokosaheksaeenhape (DHA)
250 mg

25 mg

125 mg

500 mg

50 mg

250 mg

Kõrge peiulille  õieekstrakt mis sisaldab:

  • luteiin
  • zeaksantiin
150 mg

30 mg

6 mg

300 mg

60 mg

12 mg

Tsink 1,5 mg (15 % NRV*) 3 mg (30 % NRV*)
Riboflaviin 0,21 mg (15 % NRV*) 0,42 mg (30 % NRV*)
Vitamiin A 120 µg (15 % NRV*) 240 µg (30 % NRV*)
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV- nutrient reference values)

 Kasutamine: Täiskasvanutel võtta 1-2 kapslit päevas söögi ajal.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ja tervislik elustiil. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida kuivas, pimedas kohas, temperatuuril kuni 25 °C.

Turustaja: Valentis Baltic UAB

Tootja, pakendaja: Valentis AG, CH-6982 Agno-Lugano, Šveits

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Nägemisele Ocuval Strong 30mg kapslid N30 (Šveits)Nägemisele Ocuval Strong 30mg kapslid N30 (Šveits)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top