Neuronorm Forte N60 kaps. Stressi maandamine (Optisalt)

21,00  (sisaldab KM-i)

Pehme närvisüsteemi rahustav toime, toniseeriv toime südamele, soodustab unerežiimi paranemist ja leevendab naha põletustunnet.

Jaga infot sõbraga:

Naturaalne, Altai mägismaa ja Krimmi aladel kasvavate metsikute taimede omadustel põhinev koostis, millel on hea rahustav-, valu vaigistav-, põletike vastane-, hüpotensiivne, uriini eritust soodustav- ning spasmolüütiline toime.

Mille puhul tasuks tarvitamist kaaluda:

  • Suur vaimne koormus ning tugevalt närviline õhkkond ning pikaajaline tugev stress.
  • Aitab hoida psühhoemotsionaalset stabiilsust tugevate läbielamiste korral.
  • Normaliseerib seede- ja kuse-suguorgansüsteemi funktsioone.
  • Tänu unikaalsete looduslike komponentide valikule, aitab normaliseerida unerežiimi ning tugevdab    südameveresoonkonna üldist funktsionaalsust.

Koostis on laia toimespektriga ja aitab leevendada pea-, liigese-, lihas- ja menstruatsiooni valusid, lõõgastab spasmeerunud veresooni ning seeläbi paraneb kõikides kudedes mikrotsirkulatsioon, mis omakorda aitab normaliseerida vererõhku.

Neuronorm forte – meeldivam ja mugavam argipäev.

Koostis
Passiflora e. kannatuslille ekstrakt, veiste südamerohu ekstrakt, alferedia ürdi ekstrakt, viirpuu viljade ekstrakt, glütsiin; musta leedri õite ekstrakt, melissi ekstrakt, astelpaju noorvõrsete ekstrakt. palderjani juurte ja risoomi ekstrakt, želatiinkapsel.

Passiflora ekstraktil on selgelt väljendunud rahustav toime ning rahvameditsiinis kasutatakse teda neurasteenia, neurotsirkulatoorse düstoonia (haigus, mis kujutab endast närvi- ja endokriinsüsteemide töö häiret, millega kaasneb halb füüsiliste koormuste ja stressitaluvus. Väljendub: valu ja ebamugavustunne südame piirkonnas; südamekloppimine ja -rütmi kiirenemine; tugev pulseerumine pea piirkonnas ning kaelas; näo tursumine); kliimaks.
Veiste südamerohu ekstrakti kasutab rahvameditsiin epilepsia, hüsteeria ning neuralgia korral. (Neuralgia –perifeersete närvide kahjustus, mille tõttu tekib atakki meenutav valusööst ja teised ebameeldivad tunded. Tavaliselt puudutab see neid närve, mis läbivad kitsaid pilusid või avasid)
Alferedia ekstrakt on abiks erinevate kesknärvisüsteemi haiguste korral ning neurasteenia ja paanikahoogude puhul. (Neurasteenia – neurooside klassi kuuluv psüühikahäire, mis väljendab end läbi kergesti ärrituvuse, väsimuse ning vastupanuvõime languses pikaajalisele füüsilisele ja vaimsele pingele. Tekib sageli psüühiliste traumade, ülemäärase tööpinge või füsioloogiliste piirangute tõttu. Inimene muutub vastuvõtlikuks alkoholile, narkootikumidele, infektsioonidele ning intoksikatsioonidele).
Viirpuu viljade ekstrakt parandab kudede verevarustust ning seda eriti südames ning ajus. Teda kasutatakse väga erinevate südame-veresoonkonna haiguste ravimisel.
Glütsiini kasutatakse kergemate närvisüsteemi häirete ja unehäirete korral.
Musta leedri õite ekstrakt tugevdab immuun- ja närvisüsteemi tööd ning parandab meeleolu.
Melissi ekstrakt reguleerib ainevahetust ja seedesüsteemi funktsioone ning tasakaalustab närvisüsteemis kulgevaid protsesse.
Astelpaju noorvõrsete ekstrakt normaliseerib vererõhku ning mõjub regulatoorselt maksale, neerudele ja seedesüsteemile.

Palderjani juurte ning risoomi ekstrakt langetab kesknärvisüsteemi erutusseisundeid, vähendab südame kloppimist, hingeldamist, valusid südame piirkonnas ja silelihaste spasme.

Manustamine: 1 kapsel õhtul, vajadusel ärevuse korral päeval 1 kaps. või öösel unetuse korral.

Ainult täiskasvanutele. Konsulteerige oma arstiga, kui olete rase/imetate, võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Maaletooja: HeaTunde MTÜ, Tallinn

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Neuronorm Forte N60 kaps. Stressi maandamine (Optisalt)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top