Oomega-3 Puhas Kalaõli 1100 mg N60 kaps. (Lamberts, UK)

19,00  (sisaldab KM-i)

Oomega-3- rasvhapped on asendamatud rasvhapped, mis tähendab, et inimorganism neid ise ei tooda ja neid tuleb omastada toidust või vajadusel toidulisanditest. Eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) on need eluliselt olulised oomega-3-rasvhapped, mis aitavad kaasa meie tervena püsimisele ja elukvaliteedile. EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele ning DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist.* Samuti on täheldatud, et kalaõlide tarbimine aitab ennetada südamehaiguste riski ning võivad kaasa aidata ka vererõhu alandamisele, kuna oomega-3-rasvhapped alandavad triglütseriidide (nö veres ringlevad kolesterooli rasvad) taset.

Iga kapsel sisaldab kokku 700 mg oomega-3-rasvhappeid, millest 360 mg on EPA-t (Eikosapentaeenhape) ja 240 mg DHA-d (Dokosaheksaeenhape), tagades igapäevase oomega-3 vajaduse. Lambertsi kalaõli läbib 5-etapilise puhastusprotsessi, mis tagab ülima kvaliteedi ning õli puhtuse. Puhastusprotsess tagab praktiliselt lõhnatud kapslid. Õli säilimise kapslis tagab naturaalne E-vitamiini sisaldus. Kalaõli preparaadid sobivad tarvitamiseks koos liigestele, südamele ja nahale mõeldud toidulisanditega, kuna aitavad kaasa põletikuliste protsesside vähendamisele ning südamehaiguste tekkeriski ärahoidmisele.

*Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d.

Kes võiksid Lambertsi Puhast kalaõli 1100 mg tarvitada:

  • inimesed, kes soovivad toetada südame tervist;
  • inimesed, kes soovivad toetada ajutegevust;
  • inimesed, soovivad reguleerida kõrget kolesteroolitaset;
  • inimesed, kellel esineb kõrge vererõhk;
  • inimesed, kellel esineb probleeme nahaga;
  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele nägemisele;
  • inimesed, kellel esineb probleeme liigestega;
  • inimesed, kes soovivad toetada elukvaliteeti ja toetada tervist.

Annustamine: 1-3 kapslit päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab:
Kala kehaõli kontsentraat 1100-3300 mg
Sisaldab oomega-3 rasvhappeid

sealhulgas:

700-2100 mg
küllastunud rasvhapped 93 – 279 mg
monoküllastumata rasvhapped 157 – 471 mg
polüküllastumata rasvhapped

millest:

812 – 2436 mg
Eikosapentaeenhape (EPA) 360 – 1080 mg
Dokosaheksaeenhape (DHA) 240 – 720 mg

Koostisosad: kalaõli kontsentraat (kalaõli etüülestritena) koos antioksüdant alfa-tokoferooliga, kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütserool. Toode sisaldab kala.

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, koorikloom, pärm.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Oomega-3 Puhas Kalaõli 1100 mg N60 kaps. (Lamberts, UK)
19,00  (sisaldab KM-i)