Orgaaniline JOOD Siberi taimedest N60 kaps. (Siberian Wellness)

21,00  (sisaldab KM-i)

Siberi tervise ja elujõu valem: orgaaniline jood ja looduslik adaptogeen aitavad säilitada kilpnääret, suurendavad vastupidavust kahjulikele keskkonnateguritele ja annavad energiat.

Joodipuudus kehas on tänapäeva inimese üks teravamaid probleeme. Täna on maailmas rohkem kui 1,5 miljardit inimest, kellel on selle kasuliku mikroelemendi puudus. Samal ajal paljud isegi ei kahtlusta seda, omistades halba enesetunnet ja ärrituvust väsimusele ja halvale tujule.

Joodipuuduse peamised põhjused on alatoitumus ja halvad harjumused, mis suurendavad joodi kadu. Mikroelementide puudus kehas tähendab mitte ainult suurenenud väsimust, ärrituvust ja muid sümptomeid, vaid ka palju tõsisemaid siseorganite häireid. Fakt on see, et jood on osa kilpnäärme hormoonidest, mis reguleerivad kogu organismi tööd. Kilpnääre stimuleerib füüsilist ja vaimset aktiivsust, normaliseerib ainevahetust, kasvu-, uuenemis- ja taastumisprotsesse.

Jood on eriti oluline lastele ja noorukitele aktiivse kasvu perioodil. Samuti inimestele, kelle toidusedelis on vähe mereande.

Koostis: Kuldjuure pulber, fukuse ekstrakt.

1 kapsel sisaldab:

Aktiivne komponent Kogus (mg) % AUP*
Jood 150 100

* AUP – piisav tarbimistase vastavalt ESEGT-le.

Kasutamine: täiskasvanutele 1 kapsel päevas toidukorra ajal.  Soovitatav ravikuuri kestvus on 1 kuu.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Orgaaniline JOOD Siberi taimedest N60 kaps. (Siberian Wellness)
21,00  (sisaldab KM-i)