Pulber organismi puhastamiseks pHlush Detox Natural Laxative N15 (Hispaania)

29,00  (sisaldab KM-i)

Phlush on suurepärane seedesüsteemi organite puhastusvahend, mis parandab selle elujõudu ja toimimist, aitab seda ärritamata ja hooldades samal ajal soolefloorat.

Phlush Natural Detox Laxative on ainulaadne kombinatsioon erinevatest vitamiinidest, mineraalidest ja looduslikest koostisosadest, mis toimib loodusliku puhastaja ja lahtistina. Selle põhiülesanne on sooletrakti detoksifitseerimine, puhastamine ja leelistamine ning metaboolsete hapete vähendamine. Phlush on suurepärane seedesüsteemi organite puhastusvahend, mis parandab selle elujõudu ja toimimist, aitab seda ärritamata ja hooldades samal ajal soolefloorat.

 • Aitab seedehäirete, nagu maoärritus, kõhukinnisus ja kõhulahtisus, puhul.
 • Aitab kaasa toksiinide vähendamisele kehas.
 • Soodustab soolestiku tervist.
 • Aitab puhastada soolestikku ja soodustab selle head toimimist.
 • Aitab parandada toitainete imendumist.
 • Detoksifitseerib, puhastab ja leelistab soolestikku.
 • Aitab vähendada seedimisel tekkivaid liigseid happereaktsioone, nagu kõrvetised, gaasid ja iiveldus.
 • Hea toime soolestiku mikrofloora mikrobioomile
 • Soodustab pehme väljaheite moodustamist ja kergendab seega väljutamist
 • Soodustab limaskestal moodustiste eemaldamist soolestikus.
 • Tasakaalustab käärsoole keskkonda

Koostis: magneesiumkloriid, magneesiumtsitraat, punane jalakas (Ulmus fulva, Ulmus rubra), magneesiumoksiid, veevaba naatriumkarbonaat, söögisooda, L-askorbiinhape (vitamiin C), ingver (Zingiber officinale), harilik altee (Althaea officinalis), lõhnaaine: sidrun ja stevia.

Kasutamine: 1 kuni 3 korda päevas. Segage kotike klaasi/tassi vee/mahlaga ja jooge enne sööki 20-30 minutit.

Muud soovituslikud juhised: Seedesüsteemi puhastamiseks võib seda võtta regulaarselt 5-7 päeva. Lisaks võib seda vajadusel võtta ka iga päev, et hõlbustada soolestiku peristaltikat.

Lahtistav toime ilmneb tavaliselt 6…12 tunni jooksul pärast suukaudset manustamist. Kui kaua aga lahtisti mõjuks kulub, sõltub igast inimesest, tema kaalust, soost, pikkusest ja igapäevaselt võetavate kotikeste arvust. Seetõttu on vaja kohandada kotikeste arvu päevas, võttes 1 kuni 3 kotikest olenevalt mõjust, mida see igale inimesele tekitab.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist tervisespetsialistiga.

Tootja: Alkaline Care, Hispaania

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Pulber organismi puhastamiseks pHlush Detox Natural Laxative N15 (Hispaania)
29,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top