Räni 200 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)

19,00  (sisaldab KM-i)

Lambertsi ränidioksiid on saadud naturaalsest bambuse ekstraktist.

Kuigi ränidioksiidi leidub inimkehas vaid väikestes kogustes, leidub seda peaaegu igas koes ning see on vajalik rakkude kasvamiseks. Ränidioksiid aitab säilitada sidekoe struktuuri ja elastsust ning sellel on oluline roll luude ja kõhrete sünteesis. Samuti aitab hoida nahka, juukseid ja küüsi normaalsena.

Ränidioksiidi kohta puudub päevane soovitatud annus, kuid enamik toitumisspetsialiste on nõus, et selle saamine igapäevatoidust on oluline. Headeks ränidioksiidi allikateks on kaer, oder ja riis, kuid rafineerimine võib selle mineraalaine suuremas osas hävitada.

Kes võiksid Lamberts Räni kapsleid tarvitada:

  • Inimesed, kes soovivad toetada enda juukseid, küüsi ja nahka.

Annustamine: 1 kapsel 3 korda päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. 

Päevane annus 1-3 kapslit sisaldab:
Bambusekummi pulber 266-798 mg
Ränidioksiid

Koostisosad: bambuse pulbri ekstrakt (Bambusa Arundinacea), kapslikate hüdroksüpropüülmetüültselluloos, riisipulber, paakumisvastane aine magneesiumstearaat. Sobib taimetoitlastele ja veganitele. 

Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, kala, koorikloom, pärm.

Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road,Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa.

Maaletooja: MPharma OÜ

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Räni 200 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)
19,00  (sisaldab KM-i)