Seedeensüümid – Super Enzymes N90 tabl. (Now Foods, USA)

32,00  (sisaldab KM-i)

Now Foods Super Enzyme tabletid on terviklik ensüümide segu, mis toetab tervislikku seedefunktsiooni. Toidulisand, mis aitab lagundada toitaineid. Sisaldab bromelaiini, sapp-happeid (veise), pankreatiini ja papaiini, mis on vajalikud rasvade, süsivesikute ja valkude lagunemiseks, et tagada maksimaalne omastamine.

Jaga infot sõbraga:
  • Toetab tervislikku seedimist
  • Aitab lõhustada rasvu, süsivesikuid ja valke
  • Soodustab toitainete omastamist
  • Kergesti neelatav tablett koos toiduga

Milleks on papaia ensüümid head?
Toidulisandis on ühendatud looduslikud papaia ensüümid piparmündi ja klorofülliga. See toode on hea seedimist soodustava vahend ja võib samuti aidata vältida gaaside teket. Kuna halb seedimine võib põhjustada halba hingeõhku, võivad papaia ensüümid ja klorofüll aidata kaasa halva hingeõhu kaotamisele.

Koostis:
tavaline annus 1 tablett korraga, mis sisaldab:
Betaiin HCI 200 mg*
Pankreatiin 4x
Amülaas 20 000 USP ühikut*
Proteaas 20 000 USP ühikut*
Lipaas 3400 USP ühikut* 200 mg*
Papaiin (2M USP ühikut/mg) 50 mg*
Tsellulaas (1M FCC ühikut/g) 10 mg*
Veisesapi ekstrakt (45% koolhape) 100 mg *
Pepsiini ensüümid (NF 1:10 M ühikut) 50 mg*
Bromelain (2400 GDU) (ananassist) 50 mg *
Papaia pulber 45 mg *
*Päevane soovitatav kogus pole määratletud.

Muud koostisained: kaltsiumkarbonaat, steariinhape (taimne allikas), kroskarmelloosnaatrium, magneesiumstearaat (taimne allikas) ja tableti kate

Kasutamine: Toidulisandina võtta 1 tablett iga suurema ja tugevama toidukorra ajal.

Steariinhape ja magneesiumstearaat on söödavad looduslikud vahad, mis on saadud palmiõlist, mida kasutatakse töötlemiseks väikestes kogustes.
NOW Super Enzymes sisaldavad laia valikut seedeensüüme, mis on loodud aitama kehal seedida mitut erinevat tüüpi toitu. Mõned inimesed, kes kasutavad NOW Super Enzymes’i, kogevad reaktsiooni selles koostise sisalduvatele valke seeditavatele ensüümidele (pankreatiin, bromelain ja papaiin) või happele (betaiini HCl).

See võib juhtuda, kui inimesel oli enne Super Enzymes’i kasutamist ärritunud mao limaskest ja need konkreetsed ensüümid võivad seda olemasolevat seisundit halvendada. Või keegi, kellel on kõrgenenud maohappesisaldus, ei pruugi vajada lisahapet sisaldavat toodet. Lõpetage nende ensüümide kasutamine, kui teil tekib toidulisandi võtmise ajal maoärritus. See toode ei sisalda salitsülaate

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Seedeensüümid – Super Enzymes N90 tabl. (Now Foods, USA)
32,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top