Seleen 200mcg N60 tabl. (Lamberts, UK)

18,00  (sisaldab KM-i)

Seleen aitab hoida juuste ja küünte tervist, immuunsüsteemi ja kilpnäärme normaalset talitlust. Mineraalaine seleen on ka keha antioksüdatiivse kaitsesüsteemi koostisosa, aidates kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Samuti on seleen oluline meeste tervise seisukohalt, kuna aitab kaasa normaalsele spermatogeneesile (ehk spermide küpsemine).
Lamberts kasutab L-selenometioniini ja naatriumseleniidi kombinatsiooni, sest sellele omistatakse parimat imendumisvõimet võrreldes teiste vormidega. Iga tablett sisaldab 200 mikrogrammi seleeni, mis on kahekordne kogus võrreldes tavapäraste multikomplekside sisaldusega.

Kes võiksid Lamberts Seleeni 200 mcg tablette tarvitada:
• inimesed, kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi;
• mehed, kes soovivad toetada spermatogeneesi ja kel esinevad viljatusprobleemid;
• inimesed, kes soovivad toetada juukseid ja küüsi;
• inimesed, kes soovivad kaasa aidata kilpnäärme normaalsele talitlusele;
• inimesed, kes soovivad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Annustamine: 1 tablett päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Päevane annus 1 tablett sisaldab: %NRV*
Seleen (L-selenometioniinina) 200 mcg 364
*%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel; mcg=mikrogramm

Koostisosad: happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, mahuaine tselluloos, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, niiskusesäilitaja glütserool, paakumisvastased ained ränidioksiid ja magneesiumstearaat, emulgaator stearhape, seleen (L-selenometioniin ja naatriumseleniit)

Ei sisalda: nisu, gluteen, oder, soja, muna, piim ja piimaproduktid, laktoos, pähklid, sulfit, seller, kala, koorikloom, pärm. Sobib taimetoitlastele ja veganitele.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Tootja: Lamberts Healthcare Ltd., 1 Lamberts Road, Tunbridge Wells Kent TN2 3EH, Inglismaa
Maaletooja: MPharma OÜ

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Seleen 200mcg N60 tabl. (Lamberts, UK)
18,00  (sisaldab KM-i)