Seleen + tsink koos vitamiinidega A, C, E ja B6 Bio-Selenium+Zinc N30 (Pharma Nord)

19,00  (sisaldab KM-i)

Puhas, orgaaniliselt seotud seleenipärm (SelenoPrecise) koos tsingi ja A-, B6-, C- ja E- vitamiinidega.

  • Seleen ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
  • E-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
  • A-vitamiin aitab hoida nahka ja nägemist normaalsena
  • C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, igemete, hammaste ja kõhrkoe normaalseks talitluseks
  • B6-vitamiin aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
  • Koostist on uuendatud 25-aastase uurimistöö jooksul
  • Toodetud Taani ravimitööstuse rangete standardite kohaselt
Jaga infot sõbraga:

Bio-Selenium+Zinc tabletid sisaldavad lisaks seleenile ja tsingile ka A-vitamiini, B6-vitamiini, C-vitamiini ja E-vitamiini. Kõik need koostisosad toetavad, kaitsevad ja täiendavad üksteist ning nende koostöö ja kõrge kvaliteet teevad Bio-Selenium+Zinc toote ideaalseks antioksüdantide kompleksiks. Bio-Selenium+Zinci võib kasutada ka alternatiivina beetakaroteeni sisaldavatele multivitamiini preparaatidele, mida suitsetajad soovivad vältida.

Bio-Selenium+Zinc sisaldab 100 mikrogrammi seleeni, mis on Pharma Nordi patenteeritud orgaanilise ja kergesti imenduva SelenoPrecise seleenipärmi kujul. SelenoPrecise sisaldab 67% selenometioniini ja 33% mitmeid teisi seleeni vorme, mis vastavad sellistele seleeniühenditele, mida saame seleenirikkast toidust. Koguni 89% tabletis olevast seleenist imendub. Imendumine ja toime näib veelgi suurenevat, kui seleen on kombineeritud A-, B6-, C-, E-vitamiini ja tsingiga, mis on samuti orgaanilise ühenditena.

Päevane annus (1 tabl.) sisaldab     % päevasest võrdluskogusest
A-vitamiin 800 µg RE 100%
C-vitamiin 90 mg 113%
E-vitamiin 15 mg a-TE 125%
B6-vitamiin 2 mg 143%
Orgaaniline tsink 15 mg 150%
Orgaaniline seleen 100 µg 182%

Koostisosad Mineraalaine: tsinkglükonaat. Vitamiin C (L-askorbiinhape). Mineraalaine: orgaaniline seleenipärm* SelenoPrecise®. Mahuaine: mikrokristalne tselluloos. Vitamiin E: (DL-α-tokoferüülatsetaat, D-α-tokoferüülhappesuktsinaat). Vitamiin A (retinüülatsetaat).
Glaseeraine: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, maisivalk. Paakumisvastane aine: rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid. Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid). Toiduvärv:raudoksiid.

Annustamine: Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 tablett päevas söögi ajal või pärast sööki piisava koguse vedelikuga tervelt alla neelata. Ei soovitata alla 12-aastastele lastele.

Mitte ületada soovitatud päevaannust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. *EP Patent No. 1 478 732 B1.

Eesliide „Bio“ toote nimes ei ole seotud mahepõllumajanduse, vaid toote biosaadavusega.

Kasutusviis

Seespidine

Shopping Cart
Seleen + tsink koos vitamiinidega A, C, E ja B6 Bio-Selenium+Zinc N30 (Pharma Nord)
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top