Sojavaha küünal eeterlike õlidega Freshdeli (patšuli, bergamot, laim, teepuu)

21,00  (sisaldab KM-i)

Kui igapäevarutiini juurde kuulub harjumus end pidevalt süüdistada ja vabandusi leida või on puudus enesekindluses ja enesehinnangus ning unistused suurepärasusest jäävad endiselt vaid unistuseks… põleta seda terapeutilist küünalt. Värvikas ja särav usalduse kvintessents sobib hästi troopiliste patšuli, bergamoti ja palisandrinootide sümfooniaga, mis täiendab õrnalt laimi maitset ning teepuu õrna jälge.

Leedu käsitöö

Aroomiterapeudi poolt oskuslikult valitud taimsed ja eeterlikud õlid ning mõnusalt soe sojavaha soojendab üles ka kõige kaugemad punktid südamesopis. Freshdeli Energiaküünaldega saad luua mõnusa spaa õhkkonna kodus! Küünla hubane leek ja eeterlike õlide meeldivad aroomid loovad mõnusa atmosfääri…Küünla sulamisel tekkiv soe vaha soojendab ja lõõgastab. Seda sobib kasutada massaažiks massaažiõli asemel. Sobib ka maniküüriks, pediküüriks. Toidab väga hästi nahka!

Freshdeli Energiaküünlad sisaldavad dermatoloogiliselt testitud sojavaha, magusa mandli õli ning suurel hulgal erinevaid (6-8 erinevat) vaid kõrgekvaliteedilisi eeterlikke õlisid ja isegi küünla taht on puuvillast!
Ei ole lisatud lõhna- ega värvaineid.

Põlemisaeg 45 tundi, toime saavutamiseks piisab 20 minutist.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Sojavaha küünal eeterlike õlidega Freshdeli (patšuli, bergamot, laim, teepuu)
21,00  (sisaldab KM-i)