Südamele Cardiopill kapslid N30

19,00  (sisaldab KM-i)

Toidulisand viirpuuekstrakti, C-vitamiini ja koensüüm Q10-ga. Südame- ja vereringefunktsioone toetavad kapslid.
Cardiopill sisaldab viirpuuviljade Crataegus monogyna ja Crataegus laevigata kuivekstrakti. Crataegus laevigata toetab südame tegevust, suurendab hapniku liikumist ja perifeerset vereringet. Crataegus monogyna toetab vereringet.
Vitamiin C aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte normaalseks talitluseks ja aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Koensüüm Q10 leidub pea kõikide taimede, loomade ja inimeste rakkudes. Vanusega selle kontsentratsioon rakkudes väheneb, seetõttu võib tekkida vajadus täiendavaks tarbimiseks.

Jaga infot sõbraga:

Kasutamine: 1 kapsel päevas.

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
Viirpuuviljade ekstrakt – 240 mg
Viirpuuõite ekstrakt – 180 mg,
sealhulgas flavonoidid – 10,8 mg
Koensüüm Q10 – 60 mg
Vitamiin C – 250 mg (312,5% päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele, Nutritional Reference Value)

Koostisosad: viirpuuviljade (Crataegus monogyna, Crataegus laevigata) kuivekstrakt (DER 1,7-2,1: 1); L-askorbiinhape, zhelatiin, koensüüm Q10, paakumisvastased ained tselluloos, rasvhapete magneesiumsoolad ja ränidioksiid, toiduvärvid raudoksiidid ja titaandioksiid.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada raseduse ja imetamise ajal ning ülitundlikkuse korral toote koostisosade suhtes.

Turustaja Eestis: Sirowa Tallinn AS

Päritoluriik: Saksamaa

 

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Südamele Cardiopill kapslid N30Südamele Cardiopill kapslid N30
19,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top