Südamele ja vereringele PULSS® kalaõli 1300 mg + Q10 100 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)

39,00  (sisaldab KM-i)

  • kontsentreeritud kalaõli sisaldab tervelt 1040 mg oomega-3-rasvhappeid
  • kõrgetasemeline kalaõli puhastusprotsess, et tagada toote puhtus ja praktiliselt olematu kalale iseloomulik lõhn
  • igas kapslis lisaks 100 mg koensüüm Q10
  • väikesed kergesti neelatavad kapslid
Jaga infot sõbraga:
PULSS kompleks sobib südame töö toetamiseks. Kapslid sisaldavad kontsentreeritud kalaõli ja naturaalses vormis koensüüm Q10. Kaks kapslit sisaldavad kõrges annuses (1040 mg) oomega-3 rasvhappeid, millest 715 mg EPA ja 286 mg DHA. Eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele. * DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ja hoida normaalset nägemist.**

Kalaõli on läbinud 5-etapilise puhastusprotsessi, et tagada praktiliselt olematu kalale iseloomulik lõhn ning tooraine puhtus. Kahes kapslis sisaldub 100 mg Koensüüm Q10, mis uuringute kohaselt aitab toetada südame tervist. Q10 on soovituslik neile, kes tarvitavad kolesterooli alandavaid ravimeid, statiine. Lisaks aitab koensüüm Q10 kaasa normaalse vererõhu säilitamisele ning aitab kaitsta organismi liigse lihaspinge ja oksüdatiivsete kahjustuste eest.

*Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d.
**Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA-d.

Kellele mõeldud?

  • inimesed, kes soovivad toetada südame tervist
  • inimesed, kes soovivad toetada aju tegevust
  • inimesed, kellel on kõrge kolesterooli tase
  • inimesed, kes tarvitavad kolesterooli alandavaid ravimeid
  • inimesed, kes soovivad kaasa aidata normaalsele nägemisele
  • inimesed, kellel on kõrge vererõhk

Kasutamine: Soovitatav on võtta 1 kapsel päevas neil, kes söövad rasvast õli vähemalt 2 korda nädalas. Kui menüü ei sisalda rasvast kala või süüakse seda harvem, võtta 2 kapslit päevas koos toiduga. Südame- ja veresoonkonna täiendavaks toetamiseks on soovitatav võtta juurde E- ja D-vitamiini.

Päevane annus 1-2 kapslit sisaldab:

1-2 kapslit
Kalakehaõli kontsentraat 650-1300 mg
millest oomega-3-rasvhapped 520-1040 mg
Eikosapentaeenhape (EPA) 358-715 mg
Dokosaheksaeenhape (DHA) 143-286 mg
Koensüüm Q10 (ubikinoon) 50-100 mg

Koostisosad: kalakehaõli kontsentraat (kalaõli, antioksüdant tokoferoolide segu, kapslikate želatiin, niiskusesäilitaja glütserool, toiduvärv raudoksiid, kosensüüm Q10 (ubikinoon).
Toode sisaldab kala. Toode ei sisalda: nisu, gluteen ja gluteeni sisaldavaid ühendeid, oder, soja, muna, piim (ja piimaproduktid), laktoos, pähklid, sulfiteid, seller, pärm.

Mitte tarvitada raseduse ja rinnaga toitmise ajal. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Kasutusviis

Seespidine

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Südamele ja vereringele PULSS® kalaõli 1300 mg + Q10 100 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)Südamele ja vereringele PULSS® kalaõli 1300 mg + Q10 100 mg N90 kaps. (Lamberts, UK)
39,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top