Tauriin 500 mg N100 kps. (Now Foods, USA)

18,00  (sisaldab KM-i)

Tauriin on väävlit sisaldav aminohape mida leidub inimese organismis vabal kujul. Tauriin on eriti oluline aju, silmade, südame ja lihaste heaks toimimiseks. Erinevalt enamikust aminohapetest ei osale tauriin valkude ehitusprotsessides. Tauriin aitab hoida rakkudes elektrolüütide tasakaalu, aitab kaasa seedeprotsessidele, toetab kesknärvisüsteemi ja silmade üldist funktsioneerimist. Tauriin mängib kehas olulist rolli ning selle puudus on seotud reeglina mitme terviseprobleemiga. Tauriin võib parandada veresuhkru kontrolli ja aidata diabeedi vastu.

  • Närvisüsteemi heaks toimimiseks
  • Vabas vormis hea omastavusega
  • Toetab silmade funktsioneerimist
  • Aitab hoida veresuhkrut kontrolli all
  • GMO vaba

Kasutamine: Võtke 1 kapsel 1 kuni 4 korda päevas koos mahla või veega, eelistatult söögikordade vahel.

Serveeringu suurus (1 kapsel) sisaldab: Tauriin (vabas vormis) 500 mg.

Muud koostisosad: Riisijahu ja želatiin (kapsel).

Ei ole valmistatud nisu, gluteeni, soja, piima, muna, kala, koorikloomade ega pähklipuu koostisosadest. Toodetud GMP tehases, mis töötleb muid neid allergeene sisaldavaid koostisosi.

Ainult täiskasvanutele. Konsulteerige arstiga, kui olete rase / imetate, võtate ravimeid (sealhulgas hüpertensioonivastaseid ja diureetikume) või kui teil on tervislik seisund (sealhulgas hüpertensioon). Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge sööge värskuspakki. Hoida pudelis. Selles tootes võib esineda looduslikke värvivariatsioone. Pärast avamist hoida jahedas ja kuivas kohas.

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Tauriin 500 mg N100 kps. (Now Foods, USA)
18,00  (sisaldab KM-i)