Transfer Factor närimistabletid (apelsinimaitselised) N90, toidulisand suhkrute ja magusainega (4lIfe, USA)

64,00  (sisaldab KM-i)

Ettevõtte 4Life Research poolt patenteeritud tehnoloogia alusel väljatöötatud Transfer Factor on lehma ternespiima ja kanamunade kollase ülekandefaktorite segu. Uuringud näitavad, et selline koosmõju on eraldi komponentide mõjust palju efektiivsem.

 

Kategooria: Sildid: ,

Kasutamine: 1 – 3 tabletti päevas koos kerge toiduga.

Vastunäidustused puuduvad

Koostisosad: fruktoos, maltoos, 4Life Tri-Factor Formula (tehtud ternespiimast (PIIM) ja MUNAKOLLASEST), magusaine (sorbitool E420), apelsini lõhna- ja maitseaine, happesuse regulaator (õunhape E296), vanilje lõhna- ja maitseaine, paakumisvastane aine (rasvhapped E570).

Päevane tarbimiseks soovitatav annus (1-3 tabletti) sisaldab:

ternespiim 140 mg – 420 mg

munakollane 60 mg – 180 mg

Lisainformatsioon: https://media2.4life.com/images/hostedMedia/Chewable_Tri_Factor_US_01182023.pdf

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või terviseprobleemide korral konsulteerige enne tarvitamist arstiga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

 

Shopping Cart
Transfer Faktor närimistabletid (apelsinimaitselised) lastele N90 (4lIfe, USA)Transfer Factor närimistabletid (apelsinimaitselised) N90, toidulisand suhkrute ja magusainega (4lIfe, USA)
64,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top