Transfer Faktor närimistabletid (apelsinimaitselised) lastele N90 (4lIfe, USA)

64,00  (sisaldab KM-i)

Suurendab immuniteeti 283%. See on immuunsüsteemile suur toetus!

Transfer Factor® Tri-Factor värskendab immuunsüsteemi mälu eelnevatest haigusjuhtumitest, võimaldades organismi kiiremat reaktsiooni tervist ähvardavatele ohtudele. Teavitab ettevalmistamata immuunrakke potentsiaalsest ohust, varustades neid tegevusplaaniga. Kiirendab terviseohu äratundmise faasi, lühendades haiguse kestust. Tõstab immuunreaktsiooni ja tasakaalustab seda liig aktiivse immuunsüsteemi pidurdamisega.

USA  toodetud  4Life Research тм unikaalne looduslik uue põlvkonna immunokorrektor . Transfer Factor tagab organismile immuunsuskaitset mikroobide (bakterite, viiruste, seente, ainuraksete (Protozoa), vähirakkude ja teiste antigeensete ainete vastu, mis võivad põhjustada organismile eluliselt vajalike protsesside häireid.

 

Venemaa akdeemik Blohini-nimelises Onkoloogiakeskuses läbi viidud eksperimentaalsed uurimused näitavad, et Transfer Factor Tri-Factor suurendab immuunsüsteemi NK-rakkude aktiivsust 286%.

TF Tri-Factor:
1. Aitab immuunsüsteemil mäletada varasemaid rünnakuid ja võimaldab kiiremini reageerida tervist ähvardavatele ohtudele.
2. Annab koolitust ettevalmistamatutele immuunrakkudele potentsiaalsete ohtude kohta koos tegevusplaaniga.
3. Vähendab tervisele ohu kindlakstegemise aega ja lühendab haiguse kestust.
4. Suurendab immuunsuse perioodi ja tasakaalustab seda liiga aktiivse immuunsüsteemi mahasurumise teel.

Ettevõtte 4Life Research poolt patenteeritud tehnoloogia alusel väljatöötatud Transfer Factor E-XF on lehma ternespiima ja kanamunade kollase ülekandefaktorite segu. Teaduslikud uuringud näitavad, et selline koosmõju on eraldi komponentide mõjust palju efektiivsem, aitab organismil haiguste ja infektsioonidega võidelda ja hoiab tervist kogu elu jooksul.

Kasutamine: 1- 3 tabletti päevas koos kerge toiduga. Vajadusel võib annust mitmekordistada ja kuuri pikkus sõltub tervise probleemi raskusest. Sobib kasutamiseks imiku east.

Transfer Factor Tri-Factorit soovitatakse kasutada toidulisandina – loodusliku peptiidide allikana, mis parandab immuunsüsteemi funktsionaalset seisundit. Selle tähtsus seisneb selles, et ta aktiveerib sihipäraselt immuunsüsteemi võitluses nende mikroobidega, mis põhjustavad veresoonte mikropõletikke – kopsuklamüüdia, 1 ja 2 astme herpese viirus, Epstein-Barr viirus, tsütomegaloviirus, Koksaki viirus; hoiab ära infarkti, insulti ja erinevaid trombe, bakteriaalseid infektsioone (tonsilliit, farüngiit, bronhiit, piodermia, püelonefriit jne.) ja enneaegset sünnitust;
– neuroinfektsioone; kardiopaatiat;
– ateroskleroosi;
– asteenilisi ja kroonilise stressi seisundeid;
– onkoloogilist patoloogiat kiiritus- ja keemiateraapia foonil.

Ohutus: ohutu looduslik aine, mille efektiivsust on kinnitanud Venemaa paljudes haiglates teostatud kliinilised katsetused. Ei kutsu esile harjumust.
Vastunäidustused: puuduvad

Shopping Cart
Scroll to Top
Transfer Faktor närimistabletid (apelsinimaitselised) lastele N90 (4lIfe, USA)
64,00  (sisaldab KM-i)