Transfer Factor Tri-Factor Plus 90 kapslit (4Life, USA)

86,00  (sisaldab KM-i)

Transfer Factor Plus® Tri-Factor– stimuleerib intensiivsemalt kui Transfer Factor plus Т-lümfotsüütide ja tappur-Т-rakkude aktiivsust, omab adaptogeenset, kardiometaboliseerivat, antibakteriaalset ja kasvajavastast mõju. Suurendab immuunsust 437%.

Uued võimalused avanevad Transfer Factor Tri-Factori ja Transfer Factor Tri-Factor Plusi kombineeritud kasutamisel nende inimeste tervisele, kes põevad ateroskleroosi ja selle haiguse tüsistusi (infarktid, insuldid), vähki, herpest, klamüdioosi.

TF Plus tri-faktor:
„taastab“ rikutud koostöö immuunkompetentsete rakkude vahel, tekitades tsütokiinide tasemel peent reguleerivat mõju immuunsüsteemile;
suurendab tunduvalt NK-rakkude (tapjarakud) funktsionaalset aktiivsust (kuni 437%, aktiveerimise aeg 48 tundi), tagades vajaliku kontrolli halvaloomuliste ja muteerunud rakkude õigeaegse hävitamise üle;
on läbi mitmesuguste mehhanismide vähivastase mõjuga;
on membraanestabiliseeriva, antioksüdantse mõjuga; avaldab adaptogeenset toimet;
üheaegsel manustamisel vähendab tunduvalt antibakteriaalsete vahendite, keemiateraapia, kiiritusravi toksilist mõju, suurendab tundlikkust antibiootikute suhtes, mis suurendab nende kasutamise efektiivsust;
suurendavad krooniliste infektsioonide remissiooni aega.

Sisaldab: Transfer Factor XF 150 mg (lehma ternespiimast ja munakollasest), monometionin tsink 17 mg, kordivandid 297 mg (inositool heksofosfaat, sojaubade, hiina korditsepsi, toidu pärmi (beetaglükaan) ekstraktid. Sidrun, seened: Agaricus blazeii, Grifoiea frondoza (Maitake seen), Lentinus edodes (Shiitake seen), Aloe Vera geel, kaer (beetaglükaan), Euroopa oliivid (lehed).

Kasutamine: ägedad ja kroonilised bakteriaalsed ja viiruselised infektsioonid;
antibiootikumresistentsed infektsiooni vormid;
seenhaigused;
onkopatoloogia kiirguse- ja keemiateraapia foonil;
erineva astme halvaloomulised kasvajad (haiguse kõigis staadiumites);
pärast antibakteriaalsete vahenditega ravimist või ka samal ajal, keemia- või kiiritusravi teraapia ajal või peale ravimist;
healoomulised moodustised;
teistkordsed immuundefitsiidid;
mao ja kaksteistsõrmiksoole haavandid;
suhkruhaigus;
tuberkuloos;
depressioon;
kõrge iga;
profülaktiliselt: immuunsüsteemi tugevdamiseks kaks kuud enne haiguste sesooni, kokkupuutel haigetega, kokkupuute ohu korral uute haigustega, pikemate reiside puhul teistesse kliima- ja ajavöönditesse.

Ohutus: see on ohutu looduslik toode, mille efektiivsus on Venemaa haiglates kliiniliste katsetustega tõestatud. Ei tekita harjumust. Kõrvalnähtusi avastatud pole. Vastunäidustus – individuaalne talumatus.

Erilised juhised: TF Plusi kasutamisel võib tekkida krooniliste infektsioonide sümptomite ägenemine, mis ei eelda selle kasutamise lõpetamist, vaid nõuab reeglina patogeneetiliste teraapiavahendite lisamist.

TF Plus koostisesse kuuluvad ülekandefaktorite molekulid lehma ternespiimast ja munakollasest ning lisakomponendid (monometionin tsink, inositool heksafosfaat, sojaubade ekstraktid, söögipärm, sidrun, kaer, euroopa oliivid, aaloe, Agaricus blazeii seened, Grifoiea frondoza, Lentinus edodes, hiina korditseps). Nimetatud komponendid on NK-rakkude suhtes kõrge immuunmoduleeriva aktiivsusega. TF Plus stimuleerib intensiivsemalt kui TF Classic ja TF Tri-Factor interferoonide teket, T-lümfotsüütide ja T-killerite teket ja on adaptogeense, kardiometaboliseeriva, antibakteriaalse ja kasvajavastase efektiga.

Rohkem materjale lugemiseks vaata SIIA.

Doseerimine: spetsiaalsete juhiste puudumisel soovitatakse täiskasvanutel võtta 1 kapsel 3 korda päevas (söögi ajal). Ravikuur sõltub patoloogia liigist ja seisundi raskusest (10 päevast mõne kuuni, onkoloogiliste haiguste puhul, sõltuvalt staadiumist – pool aastat ja kauem). Ägenemise perioodide puhul soovitatakse päevast kogust suurendada 2-3 korda, kuni ägeda seisundi kadumiseni ja edasi võtta juba harilik doos.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Transfer Factor Tri-Factor Plus 90 kapslit (4Life, USA)
86,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top