Juuste vitamiinid TRX2® N90 Juuste kasvu stimuleerimine (Oxford Biolabs, UK)

79,00  (sisaldab KM-i)

TRX2® on kõrgeima kvaliteedikontrolliga toidulisand, mis sisaldab kaaliumi, Carnipure™ tartraadi (L-karnitiin-tartraat), BCAA, nikotiinamiidi ning oluliste toitainete patenteeritud kompleksi, mis on spetsiaalselt välja töötatud juuste hoolduseks ja kasvu stimuleerimiseks nii naistele kui ka meestele.

Kuidas TRX2 juuksed jälle kasvama paneb?
TRX2® on sünteesitud elegantne lahendus vastavalt viimastele teaduslikele uuringutele juuste hõrenemist põhjustavate molekulaarmehhanismide kohta. Kaaliumi ioonid stimuleerivad karvanääpse. TRX2® toidulisandi igapäevane võtmine aitab hõlbustada reguleerivate ühendite ning oluliste toitainete, nagu aminohapped (valgud) ja lipiidid (rasvad), sisenemist karvanääpsu membraani. Juuksed jäävad terveks ja ilusaks, muutuvad paksemaks ja tugevamaks.

Kaaliumikanalid on väikesed poore moodustavad valgustruktuurid, mis kontrollivad toitainete transporti läbi juuksefolliikulite rakumembraani. Kui inimesed kogevad juuste väljalangemist, on vähenenud kaaliumikanalite aktiivsus. Tagajärg on kahjustatud membraanipotentsiaal ja katkenud toitainete transport juustesse, mille tulemuseks on folliikulite kahanemine ja juuste hõrenemine.

TRX2® patenteeritud kaaliumikanalit stimuleeriv kompleks sisaldab Carnipure® tartraati. Šveitsist pärit Carnipure® tartraat on patenteeritud aminohapped L-karnitiin- ja L-tartraat. Koos teiste TRX2® ühenditega aitab see käivitada kaaliumikanalite aktiivsust ja suurendada toitainete voolu juuksefolliikulisse.

*TRX2 sobib nii meestele kui naistele.
TRX2 ei ole hormoonpreparaat, seega ei kaasne selle kasutamisega karvakasvu rinnal või muid organismi häireid nagu mitmete teiste toodetega.

* TRX2 aitab ka pikemaajalise kiilaspäisuse puhul.
Ka siis, kui suurem osa juukseid on juba välja langeda jõudnud, suudab TRX2 taaselustada karvanääpsude töö ja panna juuksed taas kasvama.

Kuidas TRX2 kasutada?
Võta 3 kapslit päevas koos söögiga. Võtta võib 3 kapslit korraga või ka erinevatel aegadel söögiga. Kapsleid tuleb võtta iga päev.

Heade tulemuste saamiseks peaks toidulisandit kasutama korrapäraselt 6-8 kuu jooksul.
Võrreldes määritavate vahenditega on TRX2 tarvitamine diskreetne ja lihtne. Ravikuur on aga veelgi mõjuvam, kui kasutate koos tablettidega ka TRX2 šampooni ja palsamit. Need kosutavad Teie peanahka käsikäes tablettidega. Šampoon sobib hästi inimestele, kes pesevad oma juukseid iga päev.

3 kapslit sisaldavad: 40 mg niatsiini ( B3)  (250% RMV), biotiini ( B7)  150 µg (300% RMV), kaaliumi 191 mg (9% RMV), tsinki 15 mg (150% RMV), seleeni 75 µg (136% RMV), L -karnitiini (Carnipure® tartraat) 800 mg, L-leutsiini 150 mg, isoleutsiini 75 mg, valiini 75 mg.
NRV – keskmise täiskasvanu võrdluskogus.

Koostisosad: L-karnitiintartraat, stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos; happesuse regulaator viinhape, kaaliumkloriid (sisaldab 0,5% viskoossust reguleerivat ainet ränidioksiid), L-leutsiin, L-valiin, isoleutsiin, tsinktsitraat, nikotiinamiid, stabilisaator rasvhapete magneesiumisoolad, naatriumseleniit, D-biotiin .

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Juuste vitamiinid TRX2® N90 Juuste kasvu stimuleerimine (Oxford Biolabs, UK)
79,00  (sisaldab KM-i)