Tsink (diglütsinaat) imuunsüsteemi toetamine 25 mg N90 kaps. (Iconfit)

15,00  (sisaldab KM-i)

Inimese kehas leidub tsink peamiselt skeletilihastes ja luudes. Tsink on vajalik naha terviklikkuse säilitamiseks, juuksekasvuks, organismi kasvamiseks, rakkude taastumiseks ning vabade radikaalide vastaseks kaitseks. Samuti on tsink vajalik kilpnäärme ja suguhormoonide sünteesis ja talituses. Tagab maitse- ja lõhnaaistingu ning hea nägemise.

ICONFIT Tsink Diglütsinaat on antioksüdant, mis on oluline element kogu organismile normaalseks arenguks ja kasvamiseks ning on vajalik iga keharaku jaoks. Tsink on üks olulisemaid mineraale, olles vajalik hammaste, luude ja liigeste, juuste ning küünte arengus ja taastumises.  Eestis toodetud kasutades vaid kõrgeima kvaliteediga taimseid kapsleid.

Tavapärasest suuremal määral tsinki vajavad:

  • kasvueas noored
  • rasedad ja imetavad emad
  • stressi ja haiguste all kannatavad inimesed
  • kõrge füüsilise koormuse all olevad inimesed

Tsingi pikaaegsel puudusel võib suureneda vastuvõtlikkus infektsioonidele, haavad võivad paraneda halvasti, esineb juuste väljalangemine, söögiisu kaotus, väheneb maitse- ja lõhnatundlikkus, võivad tekkida nägemishäired ning sageneb haigestumine viirustesse. Kuna keha ei tooda ega säilita tsinki loomulikult, peetakse seda oluliseks toitaineks ja seda tuleb hankida toidu või toidulisanditega.

ICONFIT Tsink diglütsinaat sisaldab tsinki kelaaditud kujul. Mitmed uuringud on näidanud, et mõne mineraali kelaaditud vormid aitavad organismil kasulikke aineid mitu korda paremini omastada. Kelaaditud tsink imendub oma biosaadavuse tõttu kiiresti ning tõhusamalt.

ICONFIT kapslid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid ega värvaineid ning on GMO vabad.

PÄEVANE ANNUS  1 kapsel %NRV* / % RMV*
Tsink (tsinkdiglütsinaat) 25 mg 250%

* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

KOOSTISOSAD: riisijahu (mahuaine), tsink (tsinkdiglütsinaat), taimne pullulaan kapsel.

KASUTAMINE: 1 kapsel päevas klaasi veega või vastavalt tervisespetsialisti soovitusele. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Soovitatud annust mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise ning ravimite tarvitamise korral pidada nõu arstiga. Hoida originaalpakendis, toatemperatuuril, kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Tsink (diglütsinaat) imuunsüsteemi toetamine 25 mg N90 kaps. (Iconfit)Tsink (diglütsinaat) imuunsüsteemi toetamine 25 mg N90 kaps. (Iconfit)
15,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top