-22%

Tsink precor (tsitraat) 15mg N120 (Präventa, Austria)

14,00  (sisaldab KM-i)

Tsink on vajalik iga keharaku jaoks. Tsingi puudus on tänapäeval üpris levinud seetõttu, et ei tarbita piisavalt tsinki sisaldavaid toiduaineid.

Tsink on oluline mineraalaine, mis kuulub enam kui 300 ensüümi koostisesse. Ta on insuliini, mida kasutatakse suhkruhaiguse raviks, lahutamatuks osaks ja on vajalik organismi kõikide valkude sünteesiks. Kõik kehale esitatavad täiendavad füüsilised või vaimsed nõudmised võivad suurendada organismi tsingivajadust või suurendada meie organismis tsingi kadu ning põhjustada tsingi puudust. Samas pärsivad ka fütaadi- ja kiudaineikkad toidud tsingi imendumist toidust.

Nahas leidub 1/5 organismis olevast tsingist ja see on kaasatud kudede uuendamise protsessi ning normaalse naha õlinäärmete talitluse tagamisse.

Tsink aitab tugevdada organismi loomulikku kaitsevõimet, mõjutab närvi-, immuun- ja reproduktiivse süsteemi tervist, samuti maitsemeelt, lõhnataju ning nägemist. Tsinki on vaja haavade paranemiseks, valgusünteesiks, rakkude taastumiseks  ning vabade radikaalide vastaseks kaitseks. Samuti on see oluline lastel normaalse kasvu tagamiseks.

Tsinktsitraat on tsingi biosaadav vorm. See imendub kergemini kui mõned traditsioonilised tsingivormid.

Tsink precori (eelvormi) kapsel sisaldab 15 milligrammi tsinki biosaadaval kujul. Präventa on Euroopa esmaklassiline kaubamärk, mis toodab oma tooteid Austrias kõige rangemate kvaliteedistandardite alusel.

Kasutamine: Võtke üks (1) kapsel päevas koos toiduga või peale sööki või vastavalt tervishoiutöötaja soovitustele.

Päevane annus (1 taimne kapsel) sisaldab:
Tsink (tsinktsitraadina) 15 mg

Teised koostisained: mahuaine (mikrokristalne tselluloos, tselluloosgeel), kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos).

Tootja: Präventa, Austria

Tsingi tarvitamine tühja kõhuga võib põhjustada väiksemaid seedetrakti häireid nagu iiveldus. Sellisel juhul on tsingilisandit soovitatav tarvitada koos toiduga. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Säilitada toatemperatuuril, kuivas.

Parim enne: 02/2023

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
Scroll to Top
Tsink precor (tsitraat) 15mg N120 (Präventa, Austria)
14,00  (sisaldab KM-i)