VASK „COPPER“, tablett 2 mg N300 (Swanson)

21,00  (sisaldab KM-i)

Vask on vajalik vereloome protsesside toetamiseks – see soodustab raua imendumist, hemoglobiini tootmist ning punaste ja valgete vereliblede küpsemist. Samuti avaldab see soodsat mõju veresoonte seisundile.

Vask on üldise tervise jaoks ülitähtis mikroelement. Vase kogus täiskasvanu kehas võib ulatuda 100-150 mg-ni. Vask on vajalik vereloome protsesside toetamiseks – see soodustab raua imendumist, hemoglobiini tootmist ning punaste ja valgete vereliblede küpsemist. Samuti avaldab see soodsat mõju veresoonte seisundile.

Toetab elundite ja kudede tervislikku funktsioneerimist.
Selle toote vask on kelaaditud, võimaldades sellest suuremal määral organismi imenduda.
Mugavad tabletid tagavad selle olulise mineraalaine kogu päevaks

Vask on igapäevase toitumise osas sama väärtuslik kui ei kunagi varem. Elutähtsate antioksüdantsete ensüümide olulise komponendina mängib vask olulist rolli kogu organismis.

Koostisosad soovituslikust päevakogusest 1 tablett:

Vask (kelaaditud vask)          2 mg                                       222 %*

*% päevasest võrdluskogusest (%NRV – Nutritional Reference Value)

Teised koostisosad: Kaltsiumkarbonaat, mikrokristalne tselluloos (taimne kiud), steariinhape, maltodekstriin, magneesiumstearaat, naatriumkroskarmelloos, farmatseutiline glasuur.

Kasutamine: Toidulisandina võtta üks tablett päevas koos toidu ja veega.

Ainult täiskasvanutele. Konsulteerige oma arstiga, kui olete rase/imetate, võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Tootja: Rootsi

 

Sulle võib meeldida ka…

Shopping Cart
VASK „COPPER“, tablett 2 mg N300 (Swanson)
21,00  (sisaldab KM-i)
Scroll to Top